Karlie frisbee 13 cm

Kód: 223463
269 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Létající talíř – to je něco! Kupa legrace, aktivní pohyb, to je aportovací hračka pro hru v dogfrisbee nebo aktivní procházku s ním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karlie frisbee

Létající talíř pro psy  – to je něco! Kupa legrace, aktivní pohyb, to je aportovací hračka pro dogfrisbee nebo aktivní procházku. Hračka je určená pro psy všech velikostí a plemen. S Karlie frisbee nikdy nešáhnete vedle. 

  • Hračka pro psy
  • Aportovací létající talíř
  • Pro psy všech plemen a velikostí
  • Aktivní pohyb i hra
  • Pomáhá navázat vztah mezi psem a jeho majitelem

Rozměry: 2×13 cm

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Karlie stojí za kvalitou a inovacemi již 40 let. S více než čtyřicetiletými zkušenostmi v oblasti chovatelských potřeb a rozsáhlým sortimentem 8 000 položek dodáváme globálním maloobchodníkům každý den širokou škálu produktů s velkým odhodláním a kompetencí. Logistika a zpracování objednávek jsou organizovány z našeho sídla v Německu. Naše výrobky se rychle a bezpečně dostanou k prodejcům v 70 zemích po celém světě a poté k milionům domácích mazlíčků. Rozmanitost a vášeň pro zvířata jsou pro nás velmi důležité, a proto máme širokou škálu: obojky, hračky, pelíšky.

Ve společnosti Karlie klademe velký důraz také na osobní kontakt s našimi zákazníky, které podporujeme informacemi o produktech a rádi také poradíme s obchodním vybavením.

Karlie myslí na maličkosti, které vám však v denní péči o psa nebo kočku výrazně ušetří čas a usnadní život.