Karlie tenisáky set 2 ks, 6 cm

Kód: 323311
99 Kč
Dostupné pouze na prodejně (20 ks)

To, že psy milují míčky a aportování je známá věc a balení Karlie obsahuje hned dva kusy, aby vaše hry neskončily příliš brzy, když se jeden z míčků nečekaně ztratí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karlie tenisáky set 2 ks

To, že psy milují míčky a aportování je známá věc a balení Karlie obsahuje hned dva kusy, aby vaše hry neskončily příliš brzy, když se jeden z míčků nečekaně ztratí. Vhodné k ukrácení dlouhé chvíle, k aportování a společené hře s vaším psím miláčkem. 

  • Míček k aportování, ke hře a dovádění
  • Podporuje fyzickou aktivitu
  • 2 ks v balení
  • Míček typu tenisáku s potiskem

Rozměry: 6 cm.

Velikost balení: 2 ks.

Materiál. Guma.

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Karlie stojí za kvalitou a inovacemi již 40 let. S více než čtyřicetiletými zkušenostmi v oblasti chovatelských potřeb a rozsáhlým sortimentem 8 000 položek dodáváme globálním maloobchodníkům každý den širokou škálu produktů s velkým odhodláním a kompetencí. Logistika a zpracování objednávek jsou organizovány z našeho sídla v Německu. Naše výrobky se rychle a bezpečně dostanou k prodejcům v 70 zemích po celém světě a poté k milionům domácích mazlíčků. Rozmanitost a vášeň pro zvířata jsou pro nás velmi důležité, a proto máme širokou škálu: obojky, hračky, pelíšky.

Ve společnosti Karlie klademe velký důraz také na osobní kontakt s našimi zákazníky, které podporujeme informacemi o produktech a rádi také poradíme s obchodním vybavením.

Karlie myslí na maličkosti, které vám však v denní péči o psa nebo kočku výrazně ušetří čas a usnadní život.