KONG Airdog hračka tenisový míč S 3 ks

Kód: 354093
139 Kč
Skladem (>20 KS)

KONG AirDog tenisový míček kombinuje dvě klasické hračky pro psy - tenisový míček a pískátko. Vytváří tak dokonalou aportovací hračku ve tvaru tenisového míčku, která se nepředvídatelně odráží a přináší spoustu zdravých a instinkty uspokojujících odskoků. Zajišťuje neomezitelnou zábavu při aportování, zatímco vysoce kvalitní neabrazivní materiál je šetrnější k zubům a dásním. Pískátko udržuje akci v chodu a poskytuje spoustu zdravého pohybu. Míček předvádí neodolatelně nepředvídatelný odraz. Ideální hračka na aportování, výcvik i pro hru ve vodě. Balení obsahuje 3 kusy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KONG Airdog hračka tenisový míč S 3 ks

KONG AirDog tenisový míček kombinuje dvě klasické hračky pro psy - tenisový míček a pískátko. Vytváří tak dokonalou aportovací hračku ve tvaru tenisového míčku, která se nepředvídatelně odráží a přináší spoustu zdravých a instinkty uspokojujících odskoků. Zajišťuje neomezitelnou zábavu při aportování, zatímco vysoce kvalitní neabrazivní materiál je šetrnější k zubům a dásním. Pískátko udržuje akci v chodu a poskytuje spoustu zdravého pohybu. Míček předvádí neodolatelně nepředvídatelný odraz. Díky zářivě žluté barvě budete mít míček stále pod kontrolou. Míčky jsou vyrobeny z velmi kvalitního a odolného materiálu, pokrytý neabrazivní plstí, takže hračka je odolná a zároveň šetrná k zubům a dásním psa.

  • Balení obsahuje 3 kusy
  • Vhodné pro psy o hmotnosti do 10 kg
  • Ideální hračka na aportování, výcvik i pro hru ve vodě
  • Velikost S
  • Barva: žlutá

Materiál: 80 % vulkanizovaná pryž, 15 % polyester, 5 % pískátko z umělé hmoty

Rozměry: 5 cm

Upozornění: Hračka není určena ke žvýkání. Hračka je určena k použití pod dozorem. Poškozenou hračku zvířeti odeberte. Obsahuje pískátko. Není hračka pro děti. Určeno pouze pro psy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: