Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Krmivo Natural Aquatic Turtle Food pro vodní želvy – růstové

Kód: 323652
179 Kč
Dostupné pouze na prodejně (10 ks)

Kvalitní pelety pro vodní želvy v období růstu zajišťují dostatek vitaminů a doplňků pro zdravý růst želv. Obsahují 35 % proteinů a jsou vhodné pro želvy o velikosti 5 - 15 centimetrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krmivo Natural Aquatic Turtle Food pro vodní želvy – růstové

Kvalitní pelety pro vodní želvy v období růstu zajišťují dostatek vitaminů a doplňků pro zdravý růst želv. Obsahují 35 % proteinů a jsou vhodné pro želvy o velikosti 5 - 15 centimetrů. Pelety plavou na hladině, proto jsou pro želvy lákavé a snadno uchopitelné. Toto krmivo se řadí mezi jedničku mezi ostatními produkty pro vodní želvy.

  • Pelety obsahují 35 % proteinů
  • Kompletní a vyvážené krmivo
  • Krmivo obsahuje všechny základní složky pro podporu zdraví  a růstu vodních želv
  • Plavou na hladině a pro želvy jsou tak snadným cílem
  • Udržují želvy ve výborné kondici a zajišťují správný růst
  • Vhodné jsou pro vodní želvy o rozměru 5-15 cm

Velikost balení: 212 g

Složení: Sójová mouka, pšeničná mouka, výrobky živočišného původu,  rybí moučka, pšeničná krupice, kukuřičná lepková moučka, spirulina, rybí olej, sójový lecitin, fosforečnan vápenatý.

Analytické složky: Hrubý protein (min.) 35,0 %, hrubý tuk (min.) 5,0 % hrubá vláknina (max.) 5,0 %, vlhkost (max.) 11,0 %, popel (max.) 10,0 %, fosfor (min.) 1,0 %.

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky: L-askorbyl-2-polyfosfát (zdroj vitaminu C), cholinchlorid, doplněk vitaminu E, doplněk niacinu, pantothenát vápenatý, riboflavin, thiaminmononitrát, biotin, pyridoxin hydrochlorid, kyselina listová, vitamin A acetát, doplněk vitaminu D3, doplněk vitaminu B12, síran manganatý, síran zinečnatý, síran železnatý, síran měďnatý, seleničitan sodný, jodičnan draselný (přírodní konzervační prostředek)

Upozornění: Určeno pro zvířata.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zoo Med představil první americký vitamíny pro plazy v roku 1982 a nikdy se již nechtěl vrátit do doby předtím! Dnes společnost vlastní 8 patentů na produkty pro plazy a 9 patentů na akvarijní produkty v USA i mezinárodně a čeká na schválení dalších!

Největší úspěch společnosti Zoo Med byl vynález UVB osvětlení pro plazy v roce 1993 a to se stalo standardem pro Zoologické zahrady, veterináře a chovatele po celém světě. V současnosti společnost Zoo Med nabízí celou řadu produktů pro plazy, obojživelníky, ryby a ptáky.