Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Krmivo Natural Grassland pro suchozemské želvy

Kód: 323648
219 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Konečně, přírodní strava bohatá na vlákninu pro suchozemské želvy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krmivo Natural Grassland pro suchozemské želvy

Konečně, přírodní strava bohatá na vlákninu pro suchozemské želvy. Zoo Med je hrdý, že může nabídnout krmiva Natural Grassland a Natural Forest pro suchozemské želvy. Tyto krmiva obsahují vlákninu, která je velice důležitá pro želvy. Jedině tyto krmiva od Zoo Medu obsahují tuto přírodní vlákninu, která se nenachází v žádném jiném krmivu. Krmivo také obsahuje výživnou sušenou pampelišku, juku a další rostliny, které želvy zbožňují!

  • Kompletní a vyvážené krmivo
  • Krmivo obsahuje všechny základní složky pro podporu zdraví želv
  • Vysoký obsah vlákniny

Velikost balení: 241 g

Složení: Vláknina, pampeliška, yucca.

Analytické složky: Protein 9 %, tuk 2 %, vláknina 6 %, vlhkost 13 %, popel 10 %, kalcium 1,3 %, fosfor 0,4 %, sodík 0,3 %.

Upozornění: Určeno pro zvířata.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zoo Med představil první americký vitamíny pro plazy v roku 1982 a nikdy se již nechtěl vrátit do doby předtím! Dnes společnost vlastní 8 patentů na produkty pro plazy a 9 patentů na akvarijní produkty v USA i mezinárodně a čeká na schválení dalších!

Největší úspěch společnosti Zoo Med byl vynález UVB osvětlení pro plazy v roce 1993 a to se stalo standardem pro Zoologické zahrady, veterináře a chovatele po celém světě. V současnosti společnost Zoo Med nabízí celou řadu produktů pro plazy, obojživelníky, ryby a ptáky.