Lishinu prodloužení vodítka

Kód: 342082
349 Kč
Dostupné pouze na prodejně (1 ks)

Lishinu prodloužení vodítka patří mezi originální příslušenství k vodítkům Lishinu a je určené pro pro psy malého vzrůstu. Vodítka Lishinu mimo jiné umožňují uchopení psa za poutko na ruku tak, že se od vás pes nemůže vzdálit, což se hodí v situacích, kdy je např. v blízkosti větší počet lidí nebo když přecházíte silnici. Pokud venčíte psa malého vzrůstu, může se stát, že bude vodítko na uchopení pomocí poutka na ruku příliš krátké, což můžete snadno vyřešit právě pořízením Lishinu prodloužení vodítka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prodloužení vodítka Lishinu

Lishinu prodloužení vodítka patří mezi originální příslušenství k vodítkům Lishinu a je určené pro pro psy malého vzrůstu. Vodítka Lishinu mimo jiné umožňují uchopení psa za poutko na ruku tak, že se od vás pes nemůže vzdálit, což se hodí v situacích, kdy je např. v blízkosti větší počet lidí nebo když přecházíte silnici. Pokud venčíte psa malého vzrůstu, může se stát, že bude vodítko na uchopení pomocí poutka na ruku příliš krátké, což můžete snadno vyřešit právě pořízením Lishinu prodloužení vodítka. Toto prodloužení můžete spojit se všemi druhy vodítek Lishinu.

  • originální příslušenství
  • pro psy malého vzrůstu
  • možné spojit se všemi druhy vodítek Lishinu

Materiál: nylon, kov

Rozměry: 33 cm, bez karabiny 28 cm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Obojky, vodítka, postroje a náhubky
Hmotnost: 0.04 kg
Osobní odběr: Pet Center Praha 9 - Horní Počernice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lishinu patentovaný automatický uzamykací mechanismus zajišťuje bezpečnost vašeho psa a celkový design Lishinu poskytuje maximálně snadné použití.

Vyrobeno ze silných a odolných plastů používaných v automobilovém průmyslu, Lishinu odolává každodennímu opotřebení a prodlužuje tak extra dlouhou životnost Lishinu. Celý uzamykací mechanismus je vyřezán laserem z vysoce kvalitních kovových plátů. Použití kompaktních a lehkých materiálů vytváří svěží vzhled a maximální uživatelský požitek.