Zákaznická podpora:228 884 900info@petcenter.cz

Little One pamlsek vánoční stromeček pro drobné savce 65 g

Kód: 353816
99 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 KS)

Pamlsek ve tvaru vánočního stromečku bude ideálním dárkem pod stromeček pro vašeho hlodavce. Pamlsek je vyroben z kvalitního sena speciálně stlačeného do tvaru stromečku, který je ozdobený barevným sušeným kvítím. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Little One pamlsek vánoční stromeček pro drobné savce 65 g

Pamlsek ve tvaru vánočního stromečku bude ideálním dárkem pod stromeček pro vašeho hlodavce. Pamlsek je vyroben z kvalitního sena speciálně stlačeného do tvaru stromečku ozdobený barevným sušeným kvítím. Udělejte svému chlupáčovi chutnou a zdravou radost s pamlskem Little One,  který se tematicky náramně hodí  k vánočnímu období.

  • Ideální dárek pro hlodavce.
  • Ve tvaru stromečku.
  • Chutný a zdravý.
  • Pamlsek vyroben z kvalitního sena.
  • Ozdobený barevným sušeným kvítím.

Velikost balení: 65 g

Složení: Seno, sušené květy.

Krmný návod: Vždy poskytněte misku s čerstvou vodou.

Upozornění: Určeno pro zvířata.

Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 1.12.2023
44 y no 3

Roztomilí. Zvědaví. Osobití.  

Co vám přijde na mysl jako první, když se řekne králík, morče, křeček nebo jakýkoli jiný malý domácí mazlíček? Roztomilí. Zvědaví. Osobití. A přesně taková je značka Little One.

Značka Little One, která je odrazem osobnosti malého domácího mazlíčka, dobře ví, co je zapotřebí pro zdravý, aktivní a šťastný život domácích zvířat.

Díky dlouhodobým zkušenostem v oblasti produktů pro domácí zvířata nabízí značka Little One ideální sortiment nejpopulárnějších produktů. Sortiment nyní obsahuje přes 70 produktů, které nejenže přináší domácím mazlíčkům vše potřebné k udržení zdraví, ale podněcují také jejich milou osobnost, hravou povahu a ochotu prozkoumávat svět kolem sebe.

Majitelé domácích zvířat věří v kvalitu a spolehlivost značky Little One, kterou dokládá rychle rostoucí poptávka po jejích produktech. Našeho dobrého jména si nesmírně ceníme a jsme odhodláni pokračovat ve vývoji a výrobě vysoce kvalitních produktů, které domácí mazlíčci milují a které jsou jasnou volbou jejich majitelů.