Mlsoun Drops sýrový 75 g

Kód: 301335
43 Kč
Skladem (>20 ks)

Dropsy v podobě koleček s příchutí sýru jsou zajímavým pamlskem pro psy. Hodí se pro všechny věkové i velikostí skupiny psů. Tyto pamlsky obsahují lecitin, který má blahodárný vliv na vývoj mozkových buněk. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mlsoun Drops sýrový

Dropsy v podobě koleček s příchutí sýru jsou zajímavým pamlskem pro psy. Hodí se pro všechny věkové i velikostí skupiny psů. Tyto pamlsky obsahují lecitin, který má blahodárný vliv na vývoj mozkových buněk. Díky praktickému balení na suchý zip můžete dropsy snadno skladovat i s nimi manipulovat.

  • Lákavá chuť
  • Ideální jako odměna při tréninku
  • Pes pamlsek snadno a rychle sní, tudíž se při výcviku nezdržuje dlouhým žvýkáním
  • Praktické balení na suchý zip

Velikost balení: 75 g.

Složení: Obiloviny, tuky a oleje, cukry, sušená syrovátka, sušené mléko, lecitin E322, aroma, barvivo.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Suché pamlsky pro psy
Hmotnost: 0.079 kg
Druh masa: bezmasé
Kvalita: ekonomy
Určení: běžná aktivita
Věk psa: dospělý
Velikost psa: střední, velký, malý
Osobní odběr: Pet Center Brno Avion, Pet Center Kladno Kaufland, Pet Center Liberec Globus, Pet Center Praha Eden, Pet Center Trutnov - Kaufland

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Naše láska k domácím zvířatům a zodpovědnost vůči jejich majitelům nás zavazuje k neustálému zlepšování našich výrobků. Již od roku 1992, kdy naše firma vstoupila na trh, se snažíme dodávat chutné, kvalitní a funkční pamlsky, které splňují vysoké nároky současného trhu.

Použitím kvalitních surovin, průběžným zdokonalováním výrobních technologií, vývojem nových receptur a v neposlední řadě neustálým monitoringem kritických bodů technologických postupů (HACCP) se nám daří držet kvalitu výrobků na vysoké úrovni, což je patrno z široké základny věrných domácích mazlíčků jak na tuzemském trhu, tak i v řadě zahraničních zemí.

Do rozvoje a inovace našich produktů investujeme nemalé finanční prostředky a spoustu svého úsilí. Každoročně u nás tedy naleznete řadu nových, atraktivních výrobků, které jistě potěší Vaše stálé zákazníky.