Mlsoun Drops sýrový 75 g

Kód: 301335
43 Kč
Dostupné pouze na prodejně (5 ks)

Dropsy v podobě koleček s příchutí sýru jsou zajímavým pamlskem pro psy. Hodí se pro všechny věkové i velikostí skupiny psů. Tyto pamlsky obsahují lecitin, který má blahodárný vliv na vývoj mozkových buněk. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mlsoun Drops sýrový

Dropsy v podobě koleček s příchutí sýru jsou zajímavým pamlskem pro psy. Hodí se pro všechny věkové i velikostí skupiny psů. Tyto pamlsky obsahují lecitin, který má blahodárný vliv na vývoj mozkových buněk. Díky praktickému balení na suchý zip můžete dropsy snadno skladovat i s nimi manipulovat.

  • Lákavá chuť
  • Ideální jako odměna při tréninku
  • Pes pamlsek snadno a rychle sní, tudíž se při výcviku nezdržuje dlouhým žvýkáním
  • Praktické balení na suchý zip

Velikost balení: 75 g

Složení: obiloviny, cukryy, tuky a oleje, sušená syrovátka, sušené mléko, lecitin

Analytické složky: proteiny 5,7%, vlhkost 4,8%, tuky 24%, popeloviny 3,4%, vláknina 1,1%

Technologické doplňkové látky: konzervační látky, barvivo

Krmný návod: 1 - 3 ks denně
Tyto pokyny jsou pouze orientační. Individuální požadavky zvířete se mohou lišit například podle věku, tělesného stavu a úrovně aktivity.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Suché pamlsky pro psy
Druh masa: bezmasé
Kvalita: ekonomy
Určení: běžná aktivita
Věk psa: dospělý
Velikost psa: střední, velký, malý

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Naše láska k domácím zvířatům a zodpovědnost vůči jejich majitelům nás zavazuje k neustálému zlepšování našich výrobků. Již od roku 1992, kdy naše firma vstoupila na trh, se snažíme dodávat chutné, kvalitní a funkční pamlsky, které splňují vysoké nároky současného trhu.

Použitím kvalitních surovin, průběžným zdokonalováním výrobních technologií, vývojem nových receptur a v neposlední řadě neustálým monitoringem kritických bodů technologických postupů (HACCP) se nám daří držet kvalitu výrobků na vysoké úrovni, což je patrno z široké základny věrných domácích mazlíčků jak na tuzemském trhu, tak i v řadě zahraničních zemí.

Do rozvoje a inovace našich produktů investujeme nemalé finanční prostředky a spoustu svého úsilí. Každoročně u nás tedy naleznete řadu nových, atraktivních výrobků, které jistě potěší Vaše stálé zákazníky.