MOSER olej na údržbu stříhacího strojku 200 ml

Kód: 332524
379 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Speciální olej sloužící k údržbě a delší životnosti stříhacího strojku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MOSER olej na údržbu střihacího strojku 

Speciální olej sloužící k údržbě stříhacího strojku. Zvyšuje kluznost třecích ploch, omezuje zahřívání a otupování stříhacích nožů strojku. Prodlouží životnost stříhacího strojku a udrží ho plně v provozu bez jediného zádrhelu. 

  • Přispívá k delší životnost 
  • Omezuje zahřívání 
  • Nezbytný pomocník 

Objem: 200 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Moser je německá společnost založená v roce 1946 a v dnešní době je jedním z nejvýznamnějších světových výrobců stříhacích strojků, jejich příslušenství pro Vaše domácí mazlíčky. Od roku 1996 je MOSER součástí nadnárodní korporace WAHL Professional, patří tedy do největší světové korporace produkující výrobky pro profesionální i domácí péči o zvířecí srst.

Péče o srst domácího mazlíčka profesionálními holicími strojky? Moser. Střihací strojky na zvířata Moser jsou špičkové profesionální nástroje používané v střihacích salonech, ve veterinárních ordinacích a chovateli psů, koček a dalších zvířat. Elektrické střihací strojky Moser nabízejí širokou škálu typů. Vybrat si může chovatel jednoho psa i renomovaný střihací salon. Nabízíme střihací strojky s výkonným motorem a kvalitní střihací hlavou, určené pro domácí stříhání, strojky pro chovatele více psů i strojky pro celodenní provoz. Samozřejmostí v nabídce jsou i doplňky jako stříhací hlavy.

Se strojky této společnosti bude údržba a zkrášlování srsti skvělým zážitkem pro zvíře i majitele bez jakýchkoli problémů nebo tahání. Tichý chod strojku nebude způsobovat psům stres, proto ze stříhání už nikdy nebudou mít strach. Hlavice strojků Moser jsou uzpůsobeny velikosti psů tak, aby bylo stříhání pohodlné i pro “kadeřníka”.