MOSER sprej Blade ice 4v1 400ml

Kód: 332522
339 Kč
Dostupné pouze na prodejně (15 ks)

Sprej sloužící k okamžitému chlazení, mazání, čištění a ochraně proti korozi střihacího strojku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MOSER sprej Blade ice 4v1 

Speciální sprej Blade ice 4v1 na střihací hlavice. Je vysoce účinný. Poskytuje okamžité ochlazení hlavice, vyčištění, naolejování a ochranu proti korozi. 

Ideálně aplikujte po každém použití zastřihovače, kdy jej odpojíte od sítě a nastříkáte na stříhací část ze vzdálenosti 10 až 25 cm dle potřeby. Po použití přístroj otřete.

  • Proti korozi
  • Vysoce účinný 
  • Aplikace po každém použití 

Objem: 400 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Moser je německá společnost založená v roce 1946 a v dnešní době je jedním z nejvýznamnějších světových výrobců stříhacích strojků, jejich příslušenství pro Vaše domácí mazlíčky. Od roku 1996 je MOSER součástí nadnárodní korporace WAHL Professional, patří tedy do největší světové korporace produkující výrobky pro profesionální i domácí péči o zvířecí srst.

Péče o srst domácího mazlíčka profesionálními holicími strojky? Moser. Střihací strojky na zvířata Moser jsou špičkové profesionální nástroje používané v střihacích salonech, ve veterinárních ordinacích a chovateli psů, koček a dalších zvířat. Elektrické střihací strojky Moser nabízejí širokou škálu typů. Vybrat si může chovatel jednoho psa i renomovaný střihací salon. Nabízíme střihací strojky s výkonným motorem a kvalitní střihací hlavou, určené pro domácí stříhání, strojky pro chovatele více psů i strojky pro celodenní provoz. Samozřejmostí v nabídce jsou i doplňky jako stříhací hlavy.

Se strojky této společnosti bude údržba a zkrášlování srsti skvělým zážitkem pro zvíře i majitele bez jakýchkoli problémů nebo tahání. Tichý chod strojku nebude způsobovat psům stres, proto ze stříhání už nikdy nebudou mít strach. Hlavice strojků Moser jsou uzpůsobeny velikosti psů tak, aby bylo stříhání pohodlné i pro “kadeřníka”.