MOSER střihací strojek typ Max 45

Kód: 332517
Doprava zdarma
Značka: Moser
4 299 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

MOSER střihací strojek typ Max 45 je nejvýkonnější a zároveň nejtišší střihací strojek pro kompletní úpravu srsti velkých psů a koček. Maximální výkon při zachování skvělých vlastností, lehkosti strojku a tichého chodu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MOSER střihací strojek typ Max 45

Precizní profesionální a pevná kovová stříhací hlavice vyrobená v Německu s délkou střihu 1 mm s jemnou roztečí zubů. Perfektní pro odstraňování zacuchané a slepené srsti. Rychlý systém výměny pro co nejjednodušší výměnu stříhací hlavice a snadné čištění. Můžete ho bezpečně a pevně uchopit v ruce díky protiskluzové vložce. Energeticky efektivní zdroj napájení s nízkým napětím – extra bezpečný.

  • Zvláště silný díky výkonnému motoru
  • 3300 otáček za minutu
  • Mimořádně lehký a tichý
  • Flexibilní 3 m kulatý kabel s dlouhou životností
  • Pro odstraňování zacuchané a slepené srsti
  • Rychlý systém výměny

Volitelně k dispozici: Rozsáhlý sortiment MOSER STAR BLADE rychle vyměnitelných stříhacích hlav přizpůsobený na všechny typy srsti. Kompatibilní s většinou konkurenčních stříhacích strojků s nasazovacími stříhacími hlavami.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
BZ Avatar autora | 18.2.2022
Výborný, výkonný, snadná výměna nástavců. Při delším používání se mírně zahřívá rukojeť

Moser je německá společnost založená v roce 1946 a v dnešní době je jedním z nejvýznamnějších světových výrobců stříhacích strojků, jejich příslušenství pro Vaše domácí mazlíčky. Od roku 1996 je MOSER součástí nadnárodní korporace WAHL Professional, patří tedy do největší světové korporace produkující výrobky pro profesionální i domácí péči o zvířecí srst.

Péče o srst domácího mazlíčka profesionálními holicími strojky? Moser. Střihací strojky na zvířata Moser jsou špičkové profesionální nástroje používané v střihacích salonech, ve veterinárních ordinacích a chovateli psů, koček a dalších zvířat. Elektrické střihací strojky Moser nabízejí širokou škálu typů. Vybrat si může chovatel jednoho psa i renomovaný střihací salon. Nabízíme střihací strojky s výkonným motorem a kvalitní střihací hlavou, určené pro domácí stříhání, strojky pro chovatele více psů i strojky pro celodenní provoz. Samozřejmostí v nabídce jsou i doplňky jako stříhací hlavy.

Se strojky této společnosti bude údržba a zkrášlování srsti skvělým zážitkem pro zvíře i majitele bez jakýchkoli problémů nebo tahání. Tichý chod strojku nebude způsobovat psům stres, proto ze stříhání už nikdy nebudou mít strach. Hlavice strojků Moser jsou uzpůsobeny velikosti psů tak, aby bylo stříhání pohodlné i pro “kadeřníka”.