Náhubek LKPET ohlávka stopovací č.6 -rotvajler-14978

Ohlávka na psa výcvik/stop, louží k vzdělávání a výchově pejska, zabraňuje tahu na vodítku, nahrazuje méně humánní výchovné metody. 

Dostupnost Dostupné pouze na prodejně (6 ks)
Možnosti doručení
Kód: 335566
114 Kč –50 % 57 Kč
Náhubek LKPET ohlávka stopovací č.6 -rotvajler-14978
Náhubek LKPET ohlávka stopovací č.6 -rotvajler-14978
Výprodej
114 Kč –50 %

Náhubek LKPET ohlávka stopovací č.6 - rotvajler - 14978

Ohlávka na psa výcvik/stopovací, slouží k vzdělávání a výchově pejska, zabraňuje tahu na vodítku, nahrazuje méně humánní výchovné metody. 

  • Slouží k vzdělávání a výchově pejska.
  • Zabraňuje táhnutí na vodítku.
  • Tahem je ovládaná hlava psa, tělo následuje automaticky.
  • Moderní pomůcka: je účinná, moderní a humánní náhrada nástrojů zastaralých výchovných metod (stahováky, ostnáče). Psovi nepůsobí bolest a neničí srst.
  • Velikost č.6 je vhodná pro střední plemena.

Materiál: kov, plast, nylon

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náhubky pro psy
EAN: 2099111121207
Osobní odběr: Pet Center České Budějovice Mercury, Pet Center Ostrava Futurum, Pet Center Přerov Galerie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zaměření společnosti JUKO vzniklo z lásky a vášně pro zvířata. Firmě záleží na tom, aby její zákazníci byli spokojení s nákupem a zvířata jim dobře prospívala. JUKO petfood, s.r.o. vstoupila na trh v roce 1996. Je dovozcem, distributorem a prodejcem krmiv i chovatelských potřeb pro psy, kočky a další mazlíčky. Tento sortiment dodává do více než 1200 maloobchodních prodejen v České a Slovenské republice. V současnosti exportuje produkty také do zemí jako je Dánsko, Litva, Polsko, Rakousko, Maďarsko, Chorvatsko, Rumunsko a Bulharsko.