ND MOSER náhradní hlavice Max 45/50 Star Blade 4F/9mm (hrubý)

Kód: 332530
Doprava zdarma
Značka: Moser
1 729 Kč
Skladem (9 ks)

Náhradní hlavice ke střihacím strojkům typu Max 45 a 50 Star Blade 4 F/ 9 mm (hrubý). Stříhací násada pro všechny krátké drsné srsti. Násada je vhodná také pro záda, pro psy s vlnitou srstí a s podsadou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ND MOSER náhradní hlavice Max 45/50 Star Blade 4 F/9 mm (hrubý)

Náhradní hlavice MOSER pro stříhací strojky Max 45 a 50 Star Blade 4 F/ 9 mm (hrubý). Stříhací násada pro všechny krátké drsné srsti je základem stříhacího strojku a je rozhodující pro výkon stříhání. Násada je vhodná také pro záda, pro psy s vlnitou srstí a s podsadou. Náhradní hlavice z nerezové ocele je vyrobena v Německu a garantuje extrémně dlouhou životnost, vzhledem na přesný křížový výbrus nástavců. Díky leštěnému povrchu stříhacích násad klouže strojek lehce po povrchu srsti a pomáhá k jednoduchosti stříhání. Kromě toho jsou stříhací násady optimálně chlazené díky ryhovanému povrchu.

  • Pro všechny krátké drsné srsti 
  • Násada je vhodná také pro záda, pro psy s vlnitou srstí a s podsadou
  • Precizně vybroušené nástavce MOSER z nerezové ocele
  • Umožní přizpůsobení strojku jednotlivým typům a délkám srsti
  • Leštěný povrch pro jednodušší klouzání strojku po povrchu srsti
  • Ryhovaný povrch optimálně chladí stříhací násady
  • Vyrobeno v Německu
  • Extrémně dlouhá životnost

Šířka stříhacího nástavce: 49 mm

Délka střihu: 9 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Moser je německá společnost založená v roce 1946 a v dnešní době je jedním z nejvýznamnějších světových výrobců stříhacích strojků, jejich příslušenství pro Vaše domácí mazlíčky. Od roku 1996 je MOSER součástí nadnárodní korporace WAHL Professional, patří tedy do největší světové korporace produkující výrobky pro profesionální i domácí péči o zvířecí srst.

Péče o srst domácího mazlíčka profesionálními holicími strojky? Moser. Střihací strojky na zvířata Moser jsou špičkové profesionální nástroje používané v střihacích salonech, ve veterinárních ordinacích a chovateli psů, koček a dalších zvířat. Elektrické střihací strojky Moser nabízejí širokou škálu typů. Vybrat si může chovatel jednoho psa i renomovaný střihací salon. Nabízíme střihací strojky s výkonným motorem a kvalitní střihací hlavou, určené pro domácí stříhání, strojky pro chovatele více psů i strojky pro celodenní provoz. Samozřejmostí v nabídce jsou i doplňky jako stříhací hlavy.

Se strojky této společnosti bude údržba a zkrášlování srsti skvělým zážitkem pro zvíře i majitele bez jakýchkoli problémů nebo tahání. Tichý chod strojku nebude způsobovat psům stres, proto ze stříhání už nikdy nebudou mít strach. Hlavice strojků Moser jsou uzpůsobeny velikosti psů tak, aby bylo stříhání pohodlné i pro “kadeřníka”.