Poznejte PetCenter,

svého dvorního dodavatele chovatelských potřeb

PROČ VYBRAT PETCENTER
Naše společnost vznikla s jediným a jasným cílem: Nabídnout chovatelům bezchybný servis a kompletní péči, aby si mohli užívat společnost svého mazlíka bez starostí a naplno.

Protože jsme chtěli, abyste u nás měli všechnu péči pod jednou střechou i v případě zdravotních problémů vašich mazlíčků, úzce spolupracujeme se společností VETINO a veterinárními klinikami Jaggy.

Od r. 2000, kdy jsme v Průhonicích otevřeli první prodejnu s potřebami pro domácí mazlíčky, se utěšeně rozrůstáme rychlostí aktivní králičí rodinky. Dnes kromě e-shopu provozujeme na 150 kamenných prodejen v ČR i na Slovensku.

PRODEJNY: MÁTE NÁS VŽDY PO RUCE
Abyste to k nám neměli daleko, prodejny PetCenter najdete typicky v obchodních centrech a dalších frekventovaných místech. Tam všude pro vás máme otevřeno od pondělí do neděle.

Objevte svou nejbližší prodejnu PetCenter třeba hned!

ODBORNÉ PORADENSTVÍ PŘÍMO NA PRODEJNĚ
Kromě krmiv a dalších produktů poskytujeme přímo na prodejnách i kvalifikované poradenství. Neváhejte se na nás proto obrátit už ve chvíli, kdy se rozhodnete pořídit si srstnatého, opeřeného nebo šupinatého zvířecího kamaráda, ať pro sebe, nebo třeba pro své děti.

SORTIMENT: NAKUPUJTE ZA CENY, KTERÉ POHLADÍ
Kromě asi nejširší nabídky kvalitních krmiv všeho druhu, hraček, pamlsků, podestýlek a pelíšků u nás zakoupíte známé i méně obvyklé druhy zvířat – stačí se zastavit na prodejně a náš kvalifikovaný personál vám ochotně poradí.

A pokud chcete s každým nákupem zároveň šetřit na ten příští, určitě se vyplatí zaregistrovat se v programu Věrného páníčka.

 ZŮSTAŇME V KONTAKTU!
Pokud chcete mít novinky z PetCenter z první ruky, aniž musíte neustále kontrolovat náš web www.petcenter.cz, je nejjednodušší sledovat náš:

VELKOOBCHOD
Všechny naše produkty nabízíme za výhodných podmínek i velkoobchodním partnerům. Pokud o ně máte zájem, kontaktujte naše obchodní oddělení na telefonu 255 734 550 nebo e-mailu velkoobchod@petcenter.cz.

Těšíme se na spolupráci!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení