Poznejte PetCenter, svého dvorního dodavatele chovatelských potřeb

hero-about

Proč vybrat PetCenter

Naše společnost vznikla s jediným a jasným cílem: Nabídnout chovatelům bezchybný servis a kompletní péči, aby si mohli užívat společnost svého mazlíka bez starostí a naplno.

Protože jsme chtěli, abyste u nás měli všechnu péči pod jednou střechou i v případě zdravotních problémů vašich mazlíčků, úzce spolupracujeme se společností VETINO a veterinárními klinikami Jaggy.

Od r. 2000, kdy jsme v Průhonicích otevřeli první prodejnu s potřebami pro domácí mazlíčky, se utěšeně rozrůstáme rychlostí aktivní králičí rodinky. Dnes kromě e-shopu provozujeme více, jak 120 kamenných prodejen v ČR i na Slovensku.

štěně_1
skákací-pes_1
pohary_1

Prodejny: Máte nás vždy po ruce

Abyste to k nám neměli daleko, prodejny PetCenter najdete typicky v obchodních centrech a dalších frekventovaných místech. Tam všude pro vás máme otevřeno od pondělí do neděle.

Poradenstvi 1

Nevíte si rady? Odborné poradenství máme přímo na prodejně                                            

Kromě krmiv a dalších produktů poskytujeme přímo na prodejnách i kvalifikované poradenství. Neváhejte se na nás proto obrátit už ve chvíli, kdy se rozhodnete pořídit si srstnatého, opeřeného nebo šupinatého zvířecího kamaráda, ať pro sebe, nebo třeba pro své děti.

ph_money-thin

Ještě nemáte svého domácího mazlíčka? Skočte do nejbližší kamenné prodejny

Kromě asi nejširší nabídky kvalitních krmiv všeho druhu, hraček, pamlsků, podestýlek a pelíšků u nás zakoupíte známé i méně obvyklé druhy zvířat – stačí se zastavit na prodejně a náš kvalifikovaný personál vám ochotně poradí.

Máme více jak 6000 produktů na skladě prohlídněte si naší nabídku

Zůstaňme v kontaktu!

Pokud chcete mít novinky z PetCenter z první ruky, aniž musíte neustále kontrolovat náš web www.petcenter.cz, je nejjednodušší sledovat náš:

Velkoobchod

Všechny naše produkty nabízíme za výhodných podmínek i velkoobchodním partnerům.

Pokud o ně máte zájem, kontaktujte naše obchodní oddělení

Těšíme se na spolupráci!