O společnosti Pet Center CZ

Největší síť chovatelských potřeb v ČR

 

O společnosti

Společnost PetCenter CZ s.r.o. šíří radost mezi domácími mazlíčky a jejich chovateli prostřednictvím sítě prodejen s chovatelskými potřebami Pet Center. První prodejna Pet Center vznikla v roce 2000 v Průhonicích a od té doby se naše maloobchodní a velkoobchodní síť stále rozrůstá. Nyní můžete po České republice a na Slovensku najít více než 150 prodejen.

Naším cílem je provázet Vás, naše zákazníky, celým životním cyklem vašich domácích mazlíčků, od chvíle, kdy se rozhodujete o pořízení domácího mazlíčka až po všechnu ostatní péči, abyste si maximálně užívali radosti ze života spolu s vaším mazlíčkem. S tím souvisí i rozvoj spolupráce se společností VETINO a veterinárními klinikami Jaggy. Zároveň u nás najdete i psí salón.

1600-DSC_1612

Sortiment

Nabízíme široký sortiment chovatelských potřeb, rozsáhlou nabídku kvalitních krmiv všeho druhu a známé i méně známé druhy domácích zvířat. Navíc každý měsíc pro Vás připravujeme akční nabídky a speciální nabídku pro naše věrné zákazníky v programu Věrného páníčka. Proto ať už sháníte konkrétní výrobek, chcete vyzkoušet něco nového z našeho sortimentu nebo se dokonce porozhlédnout po novém zvířecím kamarádovi, je prodejna Pet Center tím pravým místem pro Vaši návštěvu.

Personál

Že rozumíme řeči zvířat? To si pište! V našich prodejnách pracují odborně vyškolení pracovníci, kteří dokážou chovatelům poradit s výběrem vhodného krmiva i živého zvířátka. Nebojte se tedy na ně se svými dotazy obrátit. Náš vyškolený personál poukazuje na jedinečnost a profesionální přístup řetězce Pet Center.

Prodejny

Naše prodejny se nacházejí v nejvíce navštěvovaných obchodních centrech, retailových parcích, zkrátka na frekventovaných místech, kde k nám máte blízko. Naše prodejny jsou tak otevřeny často téměř 365 dní v roce. Podívejte se na seznam našich prodejen a najděte si tu, která vám nejlépe vyhovuje.

Velkoobchod

Všechny naše produkty jsou k dispozici za výhodných podmínek i velkoobchodním partnerům. Aktuálně naše zboží najdete ve více než 600 jejich prodejnách.

Veterinární kliniky

Ve spolupráci s veterinární klinikou a ordinací Vetpark nabízíme aktuálně dvě veterinární kliniky s vysoce odborným personálem i zázemím. Najdete je v Horních Počernicích (Veterinární klinika Praha) v budově naší centrály a od února 2017 v Brně na Heršpické ulici (Veterinární klinika Brno), také u naší prodejny.