Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Pet Center zásobník se sáčky na exkrementy

Kód: 322470
99 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Zásobník se sáčky na psí exkrementy je nepostradatelnou pomůckou pro každého pejskaře určenou pro každodenní užívání během venčení. Balení obsahuje také jedno balení sáčků. Stylový a zároveň velmi praktický zásobník má karabinu pro uchycení k oděvu či vodítku. Budete tak mít jistotu, že máte sáčky vždy při ruce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pet Center zásobník se sáčky na exkrementy

Zásobník se sáčky na psí exkrementy je nepostradatelnou pomůckou pro každého pejskaře určenou pro každodenní užívání během venčení. Balení obsahuje také jedno balení sáčků. Stylový a zároveň velmi praktický zásobník má karabinu pro uchycení k oděvu či vodítku. Budete tak mít jistotu, že máte sáčky vždy při ruce. Díky perforaci lze jednotlivé sáčky dobře odtrhnout, navíc jsou ozdobené barevným potiskem, který zabraňuje viditelnosti jejich obsahu. 

  • Stylový, prakticky zásobník
  • Disponuje karabinou
  • Včetně balení sáčků

Balení obsahuje: Zásobník a roli sáčků.

Brava: Oranžová.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sáčky na psí exkrementy
Hmotnost: 0.116 kg
Osobní odběr: Pet Center Kladno Kaufland

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka HUHUBAMBOO působí na českém trhu již několik let. Za tu dobu si získala velké množství příznivců. Nabízí velmi široký sortiment. Obzvláště výtečně jsou pamlsky pro psy a kočky. Pro zabavení čtyřnohého přítele najdete v sortimentu velké množství hraček z nejrůznějších materiálů. HUHUBAMBOO nabízí také velice kvalitní pelíšky pro zdravý spánek, které jsou zároveň krásným designovým doplňkem do domácnosti. Stejně kvalitní designové zpracování mají také vodítka a obojky značky HUHUBAMBOO. Právě originální design doplňků dělá značku HUHUBAMBOO tak výjimečnou.

Zároveň se Huhubamboo specializuje na výrobu mokrých krmiv a pamlsků jak pro kočky, tak pro psy. Vyrábí několik chuťových variací, aby si vaše zvíře mohlo samo vybrat, co mu bude nejvíce chutnat. Zakoupit mu tak můžete šťavnaté kapsičky, nebo sušená masíčka, dentální pamlsky, salámky a kosti všech příchutí. Většina výrobků je obohacena o chuť ovoce, mezi kterým se objevuje i trochu exotiky.