PERFECTO Bird zimní mix 1,4 kg

Kód: 343382
139 Kč
Skladem (>20 ks)

Pokud chcete ulehčit život venkovnímu ptactvu v zimních měsících, díky tomuto doplňkovému krmivu budete mít jistotu, že jim dáte to pravé.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PERFECTO Bird zimní mix 1,4 kg

Pokud chcete ulehčit život venkovnímu ptactvu v zimních měsících, díky tomuto doplňkovému krmivu budete mít jistotu, že jim dáte to pravé. Balení obsahuje slunečnicová semínka, speciální zimní směs pro ptactvo a 6 kusů lojových koulí. Stačí je rozvěsit na místo, kam neprší a těšit se z přítomnosti ptáčků, které budou krmítko rádi navštěvovat.

  • Doplňkové krmivo pro drobné ptactvo v zimních měsících
  • Obsahuje slunečnivová semínka, zimní krmnou směs a 6 kusů lojových koulí
  • Rozvěšením tohoto krmiva napomáháte drobnému ptactvu přečkat zimu ve zdraví a v dobré kondici

Doporučení: Koule je třeba umístit na místo chráněné před deštěm

Složení: Oleje a tuky, obiloviny (pšenice), semena (slunečnice černá a pruhovaná, milocorn), • Analytické složky: minerály 21,67 %, surový popel 3,44 %, surová vláknina 7,76 %, vlhkost 9,0 %

5
1x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DS Avatar autora | 17.3.2023
Semínka jsou různorodá, pro více druhů ptáků. Mohou si dobře vybrat. Jsem spokojena

Feedternapf Petfood Group je celoevropský obchodní partner v soukromém sektoru. Dodáváme a prodáváme speciality suché a lehké pokrmy pro psy, kočky, hlodavce, ptáky a ryby - a to již 30 let.

S naší vlastní značkou „PERFECTO“ vám nabízíme atraktivní a širokou škálu krmiv pro domácí zvířata.

Abychom zajistili stálou úroveň kvality, klademe vysoké nároky na suroviny, výrobu, skladování a logistiku. Všechny přísady procházejí přísnou kontrolou. Zpracování probíhá pomocí nejmodernějších a nejšetrnějších výrobních a balicích procesů a zákaznický servis je pro nás velmi důležitý.