Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Perfecto Nager směs sušených plodů

Kód: 339194
89 Kč
Dostupné pouze na prodejně (11 ks)

Perfecto Nager směs sušených plodů je doplňkové krmivo pro hlodavce. Krmivo je extra křupavé a díky tomu velice chutné a u hlodavců oblíbené jako doplněk jejich stravy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Perfecto Nager směs sušených plodů 

Perfecto Nager směs sušených plodů je doplňkové krmivo pro hlodavce. Krmivo je extra křupavé a díky tomu velice chutné a u hlodavců oblíbené jako doplněk jejich stravy. Díky jeho přírodnímu složení si můžete být jisti, že dáváte vašemu zvířecímu mazlíčkovi to nejlepší. 

  • Směs sušených plodů pro hlodavce
  • Doplňkové krmivo k základní stravě
  • Extra křupavé a velice chutné
  • Dávkování závisí na velikosti zvířete

Velikost balení: 200 g

Složení: extrudovaná kukuřičná a rýžová mouka 40 %, banán 22 %, kukuřičné vločky 12 %, rohovník, ananas 7,2 %, meruňky 4,8 %, červená řepa 2 %, okvětní lístky růží 0,5 %, červený jetel 0,5 %

Analytické složky: bílkoviny 8,4 %, oleje a tuky 2,3 %, popel 3,4 %, hr. vláknina 7,5 %

Technologické doplňkové látky: barviva (E1021, E110, E124, E131)

Krmný návod: dávkování se může lišit v závislosti na velikosti zvířete a jeho aktivitě. Dejte mazlíčkovi k dispozici dostatek čerstvé pitné vody.
Tyto pokyny jsou pouze orientační. Individuální požadavky zvířete se mohou lišit například podle věku, tělesného stavu a úrovně aktivity.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pamlsky pro hlodavce
Hmotnost: 0.205 kg
Osobní odběr: Pet Center Liberec Plaza, Pet Center Litvínov, Pet Center Ústí nad Labem - Forum

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Feedternapf Petfood Group je celoevropský obchodní partner v soukromém sektoru. Dodáváme a prodáváme speciality suché a lehké pokrmy pro psy, kočky, hlodavce, ptáky a ryby - a to již 30 let.

S naší vlastní značkou „PERFECTO“ vám nabízíme atraktivní a širokou škálu krmiv pro domácí zvířata.

Abychom zajistili stálou úroveň kvality, klademe vysoké nároky na suroviny, výrobu, skladování a logistiku. Všechny přísady procházejí přísnou kontrolou. Zpracování probíhá pomocí nejmodernějších a nejšetrnějších výrobních a balicích procesů a zákaznický servis je pro nás velmi důležitý.