Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

pet center klub

Nižší ceny
pro členy
pet center klubu

PetCenterKlub - Stamp
PetCenterKlub PetCenterKlub

Být členem pet center klubu se vyplatí

Pet center klub nahrazuje stávající program Věrný páníček.

Aplikace Pet Center klub

Aplikace pet center klub

Díky aplikaci pet center klub máte přehled o veškerých nákupech, které u nás uskutečníte. Všechny účtenky snadno dohledáte, budete mít okamžitý přístup k výhodným klubovým cenám, získáte od nás slevové kupóny a nemusíte už nosit plastovou členskou kartu. Od teď máte vše na jednom místě!

Výhodné ceny

Výhodné ceny

Čekají na vás klubové ceny. Díky nim pořídíte běžně prodávané produkty za nižší ceny než normálně. Jakožto členové PetCenter klubu získáte možnost nakupovat za nižší cenu než široká veřejnost. Výhodné nákupy za klubové ceny můžete nově využívat, jak na prodejnách, tak na našem e-shopu www.petcenter.cz.

Zároveň se vám v rámci každého kvartálu bude sčítat vaše celková útrata a na jejím základě vám budeme zpřístupňovat speciální slevové kupóny. Vaše pravidelné nákupy tak budou stále výhodnější.

Speciální uvítací bonus

Speciální uvítací bonus

Pokud jste již byli členy věrnostního programu Věrný páníček a přihlásíte se do pet center klub pod stejným e-mailem, okamžitě od nás získáte uvítací slevový kupón 15 % na celý váš nákup.

Pokud se zaregistrujete jako nový člen, získáte kupón 10 % na celý nákup.

Pokud jste jako členi Věrného páníčka neuskutečnili nákup po 31. 5. 2021, tak bude vaše registrace v pet center klubu považována za zcela novou a získáte tak slevový kupón 10 % na celý nákup.

Akční kupón

Akční kupón

Akční kupón vám umožňuje získat slevu na další nákupy za předešlé útraty, ty se vám sčítají v rámci každého kvartálu. V praxi to znamená, že za dosaženou výši útraty od nás získáte speciální slevové kupóny. Ty pak můžete jednoduše uplatnit při platbě na kterékoliv prodejně PetCenter nebo na e-shopu www.petcenter.cz.

Útraty pro získání speciálních slevových kupónů jsou následující:
 • Při útratě 1000 Kč
  získáte slevu 5 % na celý další nákup
 • Při útratě 2000 Kč
  získáte slevu 10 % na celý další nákup
 • Při útratě 3000 Kč
  získáte slevu 15 % na celý další nákup
 • Při útratě 5000 Kč
  získáte slevu 20 % na celý další nákup

 

Slevu nelze uplatnit na zlevněné produkty a produkty s klubovou cenou.

Snadné přihlášení

Snadné přihlášení

V aplikaci pet center klub můžete využít vašeho přihlašovacího e-mailu, který máte vyplněn již v registraci stávajícího programu Věrný páníček. Stačí si poté zvolit nové heslo přímo v aplikaci. Pokud jste ve Věrném páníčkovi účet neměli, tak se stačí zaregistrovat pomocí libovolné e-mailové adresy a hesla.

Pro využívání výhod na e-shopu se stačí přihlásit na www.petcenter.cz pod stejným e-mailem, jako do aplikace. Pouze zadáte znovu heslo a můžete nakupovat výhodně online, a to odkudkoliv.

Akční leták

Akce měsíce

Díky aplikaci pet center klub budete mít přehled o akční nabídce za aktuální měsíc.

S pet center klub budou vaše nákupy výhodnější a hlavně snadnější.

Jak se stát členem?

Z pohodlí domova

Registraci z pohodlí domova provedete na této stránce, kde si také stáhněte naší aplikaci. Díky aplikaci pak budete moct využívat všech výhod pet center klubu na prodejnách i na e-shopu petcenter.cz.

Stát se členem

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

+420 228 884 900

Po - Pa 8:00 - 16:00