Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Podestýlka Forest Floor 8,8 l

Kód: 323745
339 Kč
Dostupné pouze na prodejně (9 ks)

Přírodní substrát z cypřišů dodá vašemu teráriu přirozený vzhled "pralesu" a zároveň bude udržovat vhodnou vlhkost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podestýlka Forest Floor 

Přírodní substrát z cypřišů dodá vašemu teráriu přirozený vzhled "pralesu" a zároveň bude udržovat vhodnou vlhkost. Substrát se hodí pro všechny pralesní a vlhkomilné druhy zvířat, jako jsou různé druhy hadů, želvy, žáby a další obojživelníci, ještěři, ale i pavouci a další bezobratlí. Substrát je vhodný i k inkubaci vajec a k pěstování rostlin. 

  • Přírodní substrát
  • Přirozený vzhled, udržování vlhkosti
  • Vhodný i pro inkubaci vajec a pěstování rostlin

Velikost balení: 8,8 l

Materiál: mulč z cypřišů
 
Návod k použití: Obsah nasypte do terária. Pro všechny druhy žab, salamandru a hmyzu by měla mít vrstva podestýlky tloušťku 5-8 cm. Pro hrabající ropu a pavouky a pro živé rostliny 8-10cm. Všechny tropické druhy plazů a obojživelníků vyžadují minimálně 50% vlhkosti. Podestýlku pravidelně navlhčete. Vlhkoměr ZooMed můžete použít ke kontrole úrovně vlhkosti v teráriu. Substrát by měl být vyměněn nejméně každých 6 měsíců nebo při přetrvávání nepříjemného zápachu v teráriu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zoo Med představil první americký vitamíny pro plazy v roku 1982 a nikdy se již nechtěl vrátit do doby předtím! Dnes společnost vlastní 8 patentů na produkty pro plazy a 9 patentů na akvarijní produkty v USA i mezinárodně a čeká na schválení dalších!

Největší úspěch společnosti Zoo Med byl vynález UVB osvětlení pro plazy v roce 1993 a to se stalo standardem pro Zoologické zahrady, veterináře a chovatele po celém světě. V současnosti společnost Zoo Med nabízí celou řadu produktů pro plazy, obojživelníky, ryby a ptáky.