Purina Cat Chow Adult kuře+krůta 1,5kg

Kód: 305106
269 Kč
Dostupné na prodejně (>20 ks)

Kompletní vyvážené krmivo podporující celkové zdraví kočky. Má vysoký obsah masa. Je bohaté na kvalitní proteiny, které pomáhají k udržení štíhlé tělesné kondice kočky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Purina Cat Chow Adult kuře+krůta 1,5 kg

Kompletní vyvážené krmivo podporující celkové zdraví kočky. Má vysoký obsah masa. Je bohaté na kvalitní proteiny, které pomáhají k udržení štíhlé tělesné kondice kočky. Skládá se z čistě přírodních ingrediencí, včetně speciálních bylin a zeleniny, které prokazatelně napomáhají ke zdravému zažívání. Krmivo je bohaté na vitamín E, který podporuje přirozenou obranyschopnost. Je snadno stravitelné a určené pro dospělé kočky od 1 roku.

  • Kompletní krmivo
  • Bohaté na bílkoviny
  • Pro citlivé a zdravé trávení
  • Přírodní bylinky a zelenina
  • Pro dospělé kočky
  • Neobsahuje žádná přidaná umělá barviva a konzervanty

Složení: obilniny, bílkovinné extrakty rostlinného původu, maso a vedlejší živočišné produkty (maso 14 %, min. 4 % kuře, min. 4 % krůta), olej a tuky, zelenina (čekanka 2,7 %, mrkev 2 %, špenát 1,3 %, hrách 1,3 %), produkty přírodního původu (řepa 2,7 %, petržel 0,4 %), kvasnice, minerální látky

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1926 jsou kočky naší inspirací díky jejich neuvěřitelně přirozenému chování. Kočky jsou přírodní tvorové. Potřebují stravu, která jim poskytne vše, co potřebují k tomu, aby si mohly udržet své jedinečně přirozené chování a zůstat úžasnými tvory, jakými od přírody jsou.

Receptury krmiva CAT CHOW s vysoce kvalitními bílkovinami a přírodními složkami poskytují kočkám 100% kompletní a vyváženou stravu, který jim umožňuje prožít úžasný a zdravý život. CAT CHOW obsahuje Naturium – specifickou kombinaci přírodních vláknin a také přírodní zdroj prebiotik, které podporuje zdravé zažívání.

Receptury s vysokým obsahem kuřete, krůty nebo lososa a specificky vybranými kvalitními zdroji bílkovin uspokojí veškeré přirozené potřeby koček. Neobsahuje umělá zchutňovadla, barviva a konzervanty. Pečlivě připravené a chutné receptury s přírodními složkami jako jsou: petržel, špenát, mrkev, celozrnné obiloviny, čekanka a kvasnice, které kočky přirozeně preferují.