Zákaznická podpora:228 884 900info@petcenter.cz

Purina Cat Chow Special Care Hairball 1,5 kg

Kód: 305109
299 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Kompletní krmivo pro dospělé kočky. S vysokým obsahem kuřete.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Purina Cat Chow Special Care Hairball 1,5 kg

Kompletní krmivo pro dospělé kočky žijící v domácnosti.

Krmiva PURINA CAT CHOW jsou pečlivě připravována z vysoce kvalitních zdrojů bílkovin a přírodních složek - jako je hrášek, mrkev, celozrnné obiloviny, čekanka a kvasnice.

CAT CHOW s vysokým podílem kuřete obsahuje více než 50 % živočišných bílkovin z celkového obsahu bílkovin, aby uspokojilo přirozené potřeby vaší kočky. Speciální receptura se zdroji vlákniny, u nichž je prokázáno, že odvádějí dvakrát tolik chlupů ze žaludku. Krmivo je vhodné zejména pro kočky žijící v bytě.

Na základě dlouholetých zkušenosti od roku 1926 v oblasti výživy koček, je CAT CHOW 100 % kompletní a vyvážené krmivo, které obsahuje vše, co vaše kočka potřebuje pro zdravý a pohodový život.

  • Obsahuje přirozenou vlákninu
  • Omezuje tvorbu smotku chlupů v žaludku
  • Obsahuje maso vysoké kvality, přírodní byliny a zeleninu

Velikost balení: 1,5 kg

Složení: Maso a výrobky živočišného původu (25 %, z toho kuře 14 %), vedlejší výrobky rostlinného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, oleje a tuky, zeleniny* (2 % sušeného čekankového kořene; 0,07 % sušené mrkve, odpovídá 0,4 % mrkve; 0,07 % sušeného hrášku, odpovídá 0,4 % hrášku), minerální látky, kvasnice* (0,3 %), obiloviny* (celozrnné 42 %)

Analytické složky: hrubý protein: 32 %, obsah tuku: 11 %, obsah anorganických látek: 7,5 %, hrubá vláknina: 5,5 %

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky v 1 kg: vit A: 14 000; vit D3: 1 150; vit E: 100; mg/kg: síran železnatý monohydrát: (Fe: 53); jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 1,7); síran měďnatý pentahydrát: (Cu: 10); síran manganatý monohydrát: (Mn: 5,7); síran zinečnatý monohydrát: (Zn: 74); seleničitan sodný: (Se: 0,12); taurin: 980. Antioxidanty.

m.j.= mezinárodní jednotka

Krmný návod:

hmotnost dospělé kočky

2-4kg

4-6kg

množství krmiva

30-55g

55-85g

Tyto pokyny jsou pouze orientační. Individuální požadavky zvířete se mohou lišit například podle věku, tělesného stavu a úrovně aktivity.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1926 jsou kočky naší inspirací díky jejich neuvěřitelně přirozenému chování. Kočky jsou přírodní tvorové. Potřebují stravu, která jim poskytne vše, co potřebují k tomu, aby si mohly udržet své jedinečně přirozené chování a zůstat úžasnými tvory, jakými od přírody jsou.

Receptury krmiva CAT CHOW s vysoce kvalitními bílkovinami a přírodními složkami poskytují kočkám 100% kompletní a vyváženou stravu, který jim umožňuje prožít úžasný a zdravý život. CAT CHOW obsahuje Naturium – specifickou kombinaci přírodních vláknin a také přírodní zdroj prebiotik, které podporuje zdravé zažívání.

Receptury s vysokým obsahem kuřete, krůty nebo lososa a specificky vybranými kvalitními zdroji bílkovin uspokojí veškeré přirozené potřeby koček. Neobsahuje umělá zchutňovadla, barviva a konzervanty. Pečlivě připravené a chutné receptury s přírodními složkami jako jsou: petržel, špenát, mrkev, celozrnné obiloviny, čekanka a kvasnice, které kočky přirozeně preferují.