Purina Dog Chow Sensitive losos & rýže 14 kg

Kód: 330530
Doprava zdarma
Značka: Dog Chow
1 099 Kč
Skladem (3 ks)

Suché krmivo pro psy s citlivou kůží a zažíváním, s lehce stravitelným lososem, s omega 3 & omega 6 mastnými kyselinami pro lesklou srst a zravou kůži, s vitamínem E a prebiotickou čekankou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Purina Dog Chow Puppy/Junior Lamb & Rice 14 kg

Purina Dog Chow Adult Sensitive Salmon je suché krmivo pro psy s citlivou kůží a zažíváním. Disponuje speciální formulí pro zdravou kůži a zažívání. Losos může podpořit zažívání, je lehce stravitelný a velice chutný. V lososu obsažené omega 3 a omega 6 mastné kyseliny zvyšují lesk srsti a mohou zlepšit stav kůže.

Purina Dog Chow Adult Sensitive Salmon obsahuje vitamin E, který je důležitý pro imunitní systém. Pomáhá v boji proti volným radikálům a může zvýšit přirozenou obranyschopnost Vašeho psa.

Další vyýjimečnou složkou tohoto suchého krmení je prebiotický kořen čekanky. Ten obsahuje cenný inulin, který podporuje trávení a tvorbu pozitivních bakterií ve střevě. Granule mají dva různé tvary. Cílem je povzbudit psa ve žvýkání, což přispívá k ústní hygieně.

  • Kompletní suché krmivo pro psy s citlivou kůží a zažíváním
  • Bohaté na správné živiny a minerální látky
  • Omega 3 a omega 6 mastné kyseliny: mohou přispět k lesklé srsti a postarat se o zdravou kůži
  • S čekankou
  • 2 různé tvary granulí: povzbuzují psa ve žvýkání a přispívají k ústní hygieně
  • Bez umělých přísad

Velikost balení:  14 kg

Složení: Obilniny (celozrnné 20%, rýže 4%), maso a vedlejší živočišné produkty (maso 14%), bílkovinné extrakty zeleninového původu, oleje a tuky, ryby a vedlejší rybí produkty (losos 4%), deriváty zeleninového původu (řepná dužnina 1.1%), zelenina (kořen čekanky 1.1%), minerální látky.

Analytické složky: Protein: 23 %, obsah tuku: 10 %, obsah anorganických látek: 8,0 %, hrubá vláknina: 3,0 %, omega-3 mastné kyseliny: 0,2 %, omega-6 mastné kyseliny: 1,4 %.

Přidavné látky: Vitamín A (20300 m.j./kg), vitamín D3 (1180 m.j./kg), vitamín E (155m.j./kg), železo (84 mg/kg), jód (2,0 mg/kg), měď (9,3 mg/kg), mangan (6,3 mg/kg), zinek (150 mg/kg), selen (0,2 mg/kg), vitamín C (140 mg/kg).
m.j.=mezinárodní jednotka

Krmná dávka: 

Váha v dospělosti [kg]

1,5 měsíce

3 měsíce

5 měsíců

8 měsíců

12 měsíců

5

60 g

90 g

75 g

75 g

dospělý

10 

80 g

120 g

145 g

150 g

dospělý

15 

85 g

145 g

180 g

220 g

dospělý

20 

95 g

175 g

215 g

290 g

dospělý

25 

100 g

200 g

250 g

360 g

dospělý

Tyto údaje jsou pouze orientační. Individuální požadavky psa se mohou lišit například podle věku, tělesného stavu a úrovně aktivity.

Čerstvá voda by měla být neustále k dispozici.

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro psy
Hmotnost: 14.98 kg
Druh masa: rybí
Kvalita: prémiové
Určení: hypoalergenní
Věk psa: dospělý
Velikost psa: střední, velký, malý

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Receptury PURINA® DOG CHOW® byly vytvořeny pro nejúžasnější zvířata této planety, což jsou podle našeho názoru psi. Toto naše přesvědčení nás již několik desítek let motivuje k tomu, abychom pro psy připravovali krmiva té nejvyšší kvality. Při vývoji receptur PURINA® DOG CHOW® jsme vycházeli z toho, že psi mají specifické nutriční nároky, které závisí na jejich věku a plemeni. Abychom vyhověli individuálním nutričním nárokům, vytvořili jsme sortiment krmiv přizpůsobených potřebám konkrétních psům.

Granule Dog Chow kladou důraz na rozdílné nutriční nároky jednotlivých psů, které se liší závisle na věku, plemenu i životnímu stylu Vašeho mazlíčka.  V naší nabídce máme krmiva, která pomáhají psům s různým způsobem života udržet si optimální kondici – ať už se jedná o energií nabitého průzkumníka, který denně spálí spoustu kalorií, anebo o pohodového parťáka, který dává přednost poklidným vycházkám. Má-li váš pes navíc citlivé zažívání, bude potřebovat krmivo, které je snadno stravitelné. Právě proto jsme vyvinuli sortiment receptur PURINA® DOG CHOW® Lifestyle."