Pro Plan Cat Renal Plus Sterilised králík 1,5 kg

Kód: 343763
399 Kč
Dostupné pouze na prodejně (10 ks)

Pro Plan Cat Renal Plus Sterilised králík granule s králičím masem  je kompletní a vyvážené krmivo pro kastrované kočky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro Plan Cat Renal Plus Sterilised králík 1,5 kg

PURINA® PRO PLAN® RENAL PLUS* je krmivo vyvinuté odborníky, které už za šest týdnů dokáže ovlivnit oxidační parametry, a tím podporuje zdravou funkci ledvin.**Obsahuje vysoce kvalitní kousky králíka, vitamin E, C, beta-karoteny a omega-3 mastné kyseliny s dlouhým řetězcem a arginin, které přispívají ke správnému fungování ledvin. Krmivo PURINA® PRO PLAN® RENAL PLUS pomáhá kastrovaným kočkám udržet ideální hmotnost, předchází problémům s močovými cestami a chrání zuby před tvorbou plaku a zubního kamene. Pokud jí chcete dopřát změnu, zvolte krmivo PURINA® PRO PLAN® RENAL PLUS s kousky lososa nebo krůty nebo granule PURINA® PRO PLAN® pro kastrované kočky, které obsahují nejrůznější podpůrné přísady (VITAL FUNCTIONS, DELICATE DIGESTION, SAVOURY DUO). Jakmile bude vaší kočce sedm let, přejděte na řadu krmiv Senior Sterilised. Řada nutričně vyvážených výrobků PURINA® PRO PLAN® udržuje vaši kočku ve špičkové kondici po celý život.

 

  • Podporuje zdravou funkci ledvin* (*tento produkt je určen pro zdravé kočky. Pokud vaše kočka potřebuje speciální péči o ledviny, poraďte se se svým veterinárním lékařem)
  • Vědecky vyvinuté krmivo, které už za šest týdnů dokáže ovlivnit oxidační parametry, a tím podporuje zdravou funkci ledvin** (**Interní výzkum Purina, 2006, vliv směsi živin na zdravotní parametry ledvin, vzorek 40 koček, trvání 3 měsíce)
  • Krmivo bylo cíleně navrženo pro kastrované kočky. Pomáhá jim udržovat zdravé močové cesty a ideální tělesnou hmotnost
  • Chrání zuby před tvorbou zubního plaku a kamene
  • Hlavní složkou jsou kousky králíka
  • Složení vychází z aktuálních vědeckých poznatků
  • Neobsahuje žádná barviva ani ochucovadla

Velikost balení: 1,5 kg

Složení: Kuře a výrobky živočišného původu (kuře 19 %, včetně hřbetu a hrudi), sušené drůbeží bílkoviny, rýže, moučka z kukuřičné bílkoviny, pšeničný lepek, pšenice, pšeničné mlýnské kousky, králík (4 %) (včetně hrudi), sušená rostlinná vláknina, kukuřice, sušená vejce, minerální látky, rybí tuk, živočišné tuky, dochucovací masové výtažky, kvasnice.

Analytické složky: hrubý protein: 41,0 %, hrubý tuk: 12,0 %, obsah anorganických látek: 7,5 %, hrubá vláknina: 4,0 %

Doplňkové látky: vit A: 32 000; vit D3: 1 000; vit E: 670; mg/kg: vit C: 140; síran železnatý monohydrát: (Fe: 120); jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 1,9); síran měďnatý pentahydrát: (Cu: 13); síran manganatý monohydrát: (Mn: 45); síran zinečnatý monohydrát: (Zn: 110); seleničitan sodný: (Se: 0,13).
Antioxidanty.

m.j.= mezinárodní jednotka

Krmný návod: 

Hmotnost kočky

Pouze granule

Granule + mokré krmivo (85g)

2 kg

25 g

5 g + mokré krmivo*

3 kg

40 g

20 g + mokré krmivo*

4 kg

55 g

30 g + mokré krmivo*

5 kg

65 g

45 g + mokré krmivo*

6 kg

80 g

60 g + mokré krmivo*

Kontrolujte tělesnou hmotnost vaší kočky a krmnou dávku přizpůsobte její aktuální tělesné hmotnosti. Čistá čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici. Doporučujeme pravidelné návštěvy vašeho veterinárního lékaře. Tyto pokyny jsou pouze orientační. Individuální požadavky kočky se mohou lišit například podle věku, tělesného stavu a úrovně aktivity.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

VYBERTE SI NEJVHODNĚJŠÍ KRMIVO PRO VAŠEHO DOMÁCÍHO MAZLÍČKA. Sortiment krmiv PURINA® PRO PLAN® byl vytvořen na základě vědeckých poznatků a důvěřují mu profesionálové v oblasti veterinární péče. Zahrnuje krmiva, které uspokojí specifické nutriční nároky téměř každého psa a kočky.

​PROČ ZVOLIT KRMIVA PURINA® PRO PLAN®?​ Sortiment dietních krmiv PURINA® PRO PLAN® je založen na několika desetiletích průkopnického vědeckého výzkumu – a také na nadšení, s nímž se zavazujeme měnit k lepšímu životy domácích mazlíčků i jejich majitelů.

PÉČE O NOVÉHO DOMÁCÍHO MAZLÍČKA. Příchod nového štěněte nebo kotěte do rodiny je úžasný zážitek. Pomocí tohoto harmonogramu budete mít jasno v tom, jak se o nové členy domácnosti starat, a to až do jejich dospělosti – obsahuje tipy týkající se výživy zvířat a péče o ně, a také vědecké poznatky o jejich vývoji.

Receptury PURINA® PRO PLAN® byly inovovány v souladu s nejnovějšími výsledky studií společnosti PURINA® – krmiva této řady jsou dnes dostupné pro každého. Hledání optimálního řešení výživy psů je pro nás celoživotním cílem. Jako majitelé a milovníci psů neustále hledáme a nacházíme nové způsoby, jak zvyšovat kvalitu života našich čtyřnohých přátel. Kvalitní a bezpečné suroviny jsou pro krmiva PURINA® PRO PLAN® tou nejvyšší a nezpochybnitelnou prioritou.