Pro Plan Dog Sensitive Digestion Adult Medium jehněčí 3kg

Kód: 340219
799 Kč
Skladem (>20 ks)

Pečujte o citlivé zažívání svého psa s krmivem PRO PLAN® Sensitive Digestion, aby byl ve skvělé kondici. Granule obsahují kvalitní kousky jehněčího a další vysoce stravitelné složky, které usnadňují trávicí proces. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro Plan Dog Sensitive Digestion Adult Medium jehněčí 3 kg

Hlavní složkou krmiva pro psy Purina PRO PLAN® Sensitive Digestion jsou kvalitní kousky jehněčího a další vysoce stravitelné složky, které usnadňují trávicí proces. Granule obsahují také prebiotika, u nichž bylo vědecky prokázáno, že zvyšují množství bifidobakterií, které zlepšují rovnováhu střevní mikroflóry, a bentonit (přírodní jíl), který podporuje správné vyprazdňování. Vysoký obsah bílkovin pomáhá udržovat silné svaly a ideální kondici.

Krmivo Purina PRO PLAN® Sensitive Digestion MEDIUM ADULT bylo vyvinuto pro dospělé psy středních plemen (s hmotností 10–25 kg). Granule obsahují vitamin D a minerální látky, které podporují silné a zdravé zuby. Krmivo má velký podíl vysoce kvalitního jehněčího, a tak zajišťuje optimální výživu středně velkých psů od 12 měsíců věku do 7 let. Následně byste měli přejít na produkty z řady Age Defence.

  • Hlavní složka jehněčí, vysoký obsah bílkovin.
  • S prebiotiky, která prokazatelně podporují vyváženou střevní mikroflóru.
  • Snadno stravitelné složení pomáhá zdravému vyprazdňování.
  • Podporuje zdraví kloubů.
  • Vědecky ověřená výživa bez přidaných barviv.
  • Pro silné a zdravé zuby.

Hmotnost balení: 3 kg

Složení: Maso a výrobky živočišného původu  (jehněčí (19 % - včetně plic a jater), rýže (18 %), sušené drůbeží bílkoviny, kukuřice, živočišné tuky, sušená řepná dužina2 (5 %), dochucovací masové výtažky, sójová mouka, kukuřičná krupice, moučka z kukuřičné bílkoviny, sušená vejce, minerální látky, rybí tuk.
2zdroj prebiotik.

Analytické složky: hrubý protein: 26,0 %, hrubý tuk: 16,0 %, obsah anorganických látek: 7,5 %,
hrubá vláknina: 2,5 %.

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky: m.j./kg: vit A: 30 000; vit D3: 970; vit E: 550; mg/kg: vit C: 140; síran železnatý monohydrát: (Fe: 150); jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 2,4); síran měďnatý pentahydrát: (Cu: 16); síran manganatý monohydrát: (Mn: 57); síran zinečnatý monohydrát: (Zn: 140); seleničitan sodný: (Se: 0,17).

Doplňkové látky: Technologické doplňkové látky: mg/kg: tokoferolové extrakty z rostlinných olejů: 37; bentonit: 6 000.

Krmný návod:

Hmotnost psa Denní dávka - 1 hod. aktivity denně Denní dávka - 1-3 hod. aktivity denně
20 kg 270 g 305 g
25 kg 310 g 355 g
35 kg 390 g 445 g
45 kg 460 g 530 g
60 kg 560 g 640 g
70 kg 620 g 710 g

Hodnoty uvedené v tabulce jsou pouze orientační. Pro udržení ideální tělesné kondice upravte krmnou dávku v závislosti na úrovni aktivity, fyzické kondici a individuálních potřebách psa. Čistá čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici. Doporučujeme pravidelné návštěvy vašeho veterinárního lékaře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

VYBERTE SI NEJVHODNĚJŠÍ KRMIVO PRO VAŠEHO DOMÁCÍHO MAZLÍČKA. Sortiment krmiv PURINA® PRO PLAN® byl vytvořen na základě vědeckých poznatků a důvěřují mu profesionálové v oblasti veterinární péče. Zahrnuje krmiva, které uspokojí specifické nutriční nároky téměř každého psa a kočky.

​PROČ ZVOLIT KRMIVA PURINA® PRO PLAN®?​ Sortiment dietních krmiv PURINA® PRO PLAN® je založen na několika desetiletích průkopnického vědeckého výzkumu – a také na nadšení, s nímž se zavazujeme měnit k lepšímu životy domácích mazlíčků i jejich majitelů.

PÉČE O NOVÉHO DOMÁCÍHO MAZLÍČKA. Příchod nového štěněte nebo kotěte do rodiny je úžasný zážitek. Pomocí tohoto harmonogramu budete mít jasno v tom, jak se o nové členy domácnosti starat, a to až do jejich dospělosti – obsahuje tipy týkající se výživy zvířat a péče o ně, a také vědecké poznatky o jejich vývoji.

Receptury PURINA® PRO PLAN® byly inovovány v souladu s nejnovějšími výsledky studií společnosti PURINA® – krmiva této řady jsou dnes dostupné pro každého. Hledání optimálního řešení výživy psů je pro nás celoživotním cílem. Jako majitelé a milovníci psů neustále hledáme a nacházíme nové způsoby, jak zvyšovat kvalitu života našich čtyřnohých přátel. Kvalitní a bezpečné suroviny jsou pro krmiva PURINA® PRO PLAN® tou nejvyšší a nezpochybnitelnou prioritou.