Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Repti Fogger™ Terarijní mlhovač

Kód: 323693
Doprava zdarma
Značka: Zoomed
1 599 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Kompaktní ultrazvukový zvlhčovač vzduchu pro terária.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Repti Fogger™ Terarijní mlhovač

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu je vhodný pro všechna terária, kde je potřeba udržovat vyšší vlhkost vzduchu. Zvlhčovač obsahuje zásobník na 1l vody, který lze snadno doplňovat díky speciálnímu nekapajícímu ventilu. Zvlhčovač má nastavitelné ovládání výstupu mlhy. Obsahuje všechny díly nutné k instalaci. Vhodné používat s regulátorem vlhkosti a teploty HygroTherm. 

 • Zásobník na 1 l vody
 • Nastavitelné ovládání výstupu mlhy
 • Kompaktní, ultrazvukový mlhovač a zvlhčovač vzduchu
 • Ideální pro domácí mazlíčky vyžadující vlhké prostředí

              

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zoo Med představil první americký vitamíny pro plazy v roku 1982 a nikdy se již nechtěl vrátit do doby předtím! Dnes společnost vlastní 8 patentů na produkty pro plazy a 9 patentů na akvarijní produkty v USA i mezinárodně a čeká na schválení dalších!

Největší úspěch společnosti Zoo Med byl vynález UVB osvětlení pro plazy v roce 1993 a to se stalo standardem pro Zoologické zahrady, veterináře a chovatele po celém světě. V současnosti společnost Zoo Med nabízí celou řadu produktů pro plazy, obojživelníky, ryby a ptáky.