Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

ReptiBator® - Digitální inkubátor

Kód: 323692
Doprava zdarma
Značka: Zoomed
3 999 Kč
Dostupné pouze na prodejně (2 ks)

Digitální inkubátor vajec plazů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ReptiBator® - Digitální inkubátor

Digitální inkubátor vajec ReptiBator® poskytuje chovatelům kompletní kontrolu teploty a vlhkosti, aby se mohli starat o vyvíjející se vejce. Inkubátor má digitální ovladač s LCD displejem a LED kontrolkou teploty, pulzní proporcionální termostat pro stabilní regulaci teploty, rozsah regulace teploty od 15 °C do 40 °C, rozsah zobrazení vlhkosti od 10% do 95% relativní vlhkosti, pevné topné těleso 55W, programovatelný teplotní alarm, vestavěnou paměť (ukládá nastavení pro případ výpadku napájení), průhledný kryt, který umožňuje snadnou kontrolu vajec bez otevírání inkubátoru, několik nádrží na vodu zalisovaných do základny inkubátoru, průtočnou ventilaci a houbovou vložku, která umožňuje rovnoměrné odpařování a správnou úroveň vlhkosti v inkubátoru.

Herp Nursery II se oproti svému předchůdci vyznačuje nejen větší skříní (25 l namísto 14 l), ale má také prosklené okno a zapínatelné vnitřní osvětlení. Hlavní výhodou je však to, že zařízení lze nyní automaticky přepínat mezi režimem topení a chlazení. Nyní také automaticky chladí, pokud dojde v létě k překročení nastavené teploty, takže je vždy zajištěna optimální teplota pro líhnutí.

Pamatujte, prosím, že zařízení má z technických důvodů určitou odchylku teploty. Nejedná se o žádný vysoce přesný profesionální inkubátor, ale o základní model pro inkubaci méně choulostivých vajec.

  • Kompletní kontrola teploty a vlhkosti
  • LCD displej
  • Teplotní alarm
  • Vestavěná paměť

Vnitřní rozměry:  27 × 22 × 37 cm 

Vnější rozměry: 33 × 30 × 45 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Technika do terária
Hmotnost: 2.383 kg
Osobní odběr: Pet Center Hr.Králové Aupark, Pet Center Ústí nad Labem - Forum

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zoo Med představil první americký vitamíny pro plazy v roku 1982 a nikdy se již nechtěl vrátit do doby předtím! Dnes společnost vlastní 8 patentů na produkty pro plazy a 9 patentů na akvarijní produkty v USA i mezinárodně a čeká na schválení dalších!

Největší úspěch společnosti Zoo Med byl vynález UVB osvětlení pro plazy v roce 1993 a to se stalo standardem pro Zoologické zahrady, veterináře a chovatele po celém světě. V současnosti společnost Zoo Med nabízí celou řadu produktů pro plazy, obojživelníky, ryby a ptáky.