RFID známka na obojek pro dvířka SureFlap

Kód: 343279
369 Kč
Dostupné pouze na prodejně (5 ks)

2 náhradní přívěsky na obojek s RFID čipem pro dvířka SureFlap s mikročipem a dvířka pro kočky DualScan. Jednoduché programování přes dvířka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

RFID známka na obojek pro dvířka SureFlap

Balení obsahuje dva náhradní přívěsky na obojek s RFID čipem pro dvířka SureFlap s mikročipem a dvířka SureFlap DualScan. Díky použití přívěsků už nejste odkázaní na běžné čipy, abyste mohli využívat dvířka pro kočky v plném rozsahu.

  • Přívěsky na obojek s RFID čipem
  • K použití dvířek SureFlap s mikročipem a dvířek SureFlap DualScan s mikročipem
  • Použití u nečipovaných domácích zvířat
  • S unikátním registračním číslem
  • 2 přívěsek je součástí balení
  • Obojek není součástí balení

Upozornění: Dvířka SureFlap s mikročipem lze objednat zvlášť, nejsou součástí balení. Přívěsky nejsou kompatibilní s SureFlap dvířky s mikročipem s pořadovým číslem 1152201 nebo nižší.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obojky pro psy
Hmotnost: 0.012 kg
Osobní odběr: Pet Center Praha 9 - Horní Počernice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sure Petcare® se v roce 2017 stal novým názvem společnosti pro SureFlap®, aby odrážel naši budoucí strategii rozšiřování naší řady propojených produktů. Značky produktů SureFlap, SureFeed® a SureSense® zůstávají a hrají důležitou součást dědictví společnosti a trvalého úspěchu. Poté, co si na vlastní kůži vyzkoušel nepříjemné následky nežádoucích koček ze sousedství, které se dostaly do jeho domu přes kočičí klapku a terorizovaly jeho kočku Flipper, se doktor Nick Hill – fyzik z Cambridge – pustil do hledání řešení. Věděl, že nechce, aby Flipper nosil obojek, a tak vyvinul revoluční technologii, která využívá stávající kočičí mikročip jako elektronický klíč od dveří, což Flipperovi poskytuje exkluzivní přístup do jeho domova a vetřelce nechává u dveří.