Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Robimaus Lignocel kokosová briketa 650 g

Kód: 223797
99 Kč
Skladem (>20 ks)

Podestýlka z drceného kokosu s velmi vysokou savostí. Je ideální pro většinu exotických domácích mazlíčků, například pavouky a jiné bezobratlé nebo také pro stromové i hrabavé plazy. Dle potřeb daného druhu zvířete lze smíchat s dalším typem substrátu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Robimaus Lignocel kokosová briketa 650 g

Lignocel je dřevitý materiál, který má výborné izolační vlastnosti a perfektně saje vodu. Nenamíchaný se hodí pro pavouky a jiné bezobratlé, po smíchání s jiným substrátem pro plazy – pro stromové druhy je vhodného překrýt například piniovou kůrou, pro hrabavé druhy smíchat s pískem. Vaši exotičtí mazlíčci budou z takové podestýlky nadšeni. Po zalití slisované cihly vznikne velké množství substrátu. Lignocel lze použít i při pěstování rostlin (přimícháním do substrátu zvýšíte jeho savost). Je 100% přírodní a navíc ho lze kompostovat. 

  • Vysoká savost, výborná izolace
  • Ideální pro bezobratlé a pro plazy
  • 100% přírodní materiál
  • Lze kompostovat
  • Možné použít i při pěstování rostlin pro zvýšení vlhkosti substrátu
  • Všestranné využití 

Velikost balení: 650 g

Materiál: lignocel

Návod na použití: Nasypte cca 3-5 cm na dno terária a rozprostřete. Doporučená výměna každé tři měsíce.

Upozornění: Pro jiné druhy zvířat, vyjma jemnovaných se nenamíchaný nedoporučuje. Při náhodném požití při konzumaci potravy může zvířeti způsobit trávicí obtíže. Pro nehrabavé druhy (hlavně stromové) je možno ho použít jako základní vrstvu a nahoře překrýt jiným materiálem (např. jedlovou kůrou).

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní podestýlky
Hmotnost: 0.66 kg
Materiál: kokosové vlákno
Osobní odběr: Pet Center Brno Avion, Pet Center Brno Královo Pole, Pet Center Brno Slatina, Pet Center České Budějovice IGY, Pet Center Chomutov Jirkov - Kaufland, Pet Center Brno Extra Heršpická, Pet Center Extra Campus Brno, Pet Center Most - Extra Obchodní Park, Pet Center Frýdek Místek - Frýda, Pet Center Havířov OC Elán, Pet Center Hodonín - Kaufland, Pet Center Holešov Tesco, Pet Center Hr.Králové Aupark, Pet Center Hradec Králové Futurum, Pet Center Jihlava - Albert, Pet Center Karlovy Vary - Globus, Pet Center Kladno Kaufland, Pet Center Komořany, Pet Center Liberec Globus, Pet Center Liberec Plaza, Pet Center Litvínov, Pet Center Most Central, Pet Center Olomouc Haná, Pet Center Olomouc Šantovka, Pet Center Opava - Globus, Pet Center Ostrava Avion, Pet Center Ostrava Karolína, Pet Center Ostrava Tesco, Pet Center Plzeň Globus, Pet Center Plzeň Kaufland, Pet Center Plzeň Plaza, Pet Center Praha Arkády, Pet Center Praha Bořislavka, Pet Center Praha 5 - Galerie Butovice, Pet Center Praha Čakovice, Pet Center Čestlice, Pet Center Praha Chodov, Pet Center Praha 4 - DBK, Pet Center Praha 9 - Horní Počernice, Pet Center Praha 9 - Galerie Fénix, Pet Center Praha Flora, Pet Center Praha Globus Zličín, Pet Center Praha Kunratice RP, Pet Center Praha 9 - Letňany, Pet Center Praha OC Opatovská, Pet Center Praha Palladium, Pet Center Praha Quadrio, Pet Center Praha 6 - Šestka, Pet Center Praha 10 - Skalka (Tesco), Pet Center Rokycany, Pet Center Staré Město OC u Mounfieldu, Pet Center Teplice Galerie, Pet Center Trutnov - Kaufland, Pet Center Uherský Brod - Tesco, Pet Center Ústí nad Labem - Forum, Pet Center Zlín Kaufland, Pet Center Havlíčkův Brod, Pet Center Palác Pardubice, Pet Center Chomutov Globus, Pet Center Černý Most

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Robimaus s.r.o. působí na našem trhu více jak 30 let. Hlavní obor její činnosti jsou výrobky a potřeby pro teraristy. V jejím sortimentu najdete jak chovatelskou literaturu zaměřující se na jednotlivé druhy terarijních zvířat, tak i celou řadu terarijních podestýlek jako je lignocel, terarijní substrát, terarijní písky a další. V neposlední řadě zařizuje i terária a to v několika velikostech a provedeních. Osvětlení nejenom do těchto terárií používají jak soukromí chovatelé, tak i zoologické zahrady po celé České republice. Pokud tedy potřebujete cokoliv pro vaše terarijní zvířata v jejich nabídce si vždy vyberete.