Zákaznická podpora:228 884 900info@petcenter.cz

Robimaus Lignocel kokosová briketa 650 g

Kód: 223797
99 Kč
Skladem (>20 ks)

Podestýlka z drceného kokosu s velmi vysokou savostí. Je ideální pro většinu exotických domácích mazlíčků, například pavouky a jiné bezobratlé nebo také pro stromové i hrabavé plazy. Dle potřeb daného druhu zvířete lze smíchat s dalším typem substrátu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Robimaus Lignocel kokosová briketa 650 g

Lignocel je dřevitý materiál, který má výborné izolační vlastnosti a perfektně saje vodu. Nenamíchaný se hodí pro pavouky a jiné bezobratlé, po smíchání s jiným substrátem pro plazy – pro stromové druhy je vhodného překrýt například piniovou kůrou, pro hrabavé druhy smíchat s pískem. Vaši exotičtí mazlíčci budou z takové podestýlky nadšeni. Po zalití slisované cihly vznikne velké množství substrátu. Lignocel lze použít i při pěstování rostlin (přimícháním do substrátu zvýšíte jeho savost). Je 100% přírodní a navíc ho lze kompostovat. 

  • Vysoká savost, výborná izolace
  • Ideální pro bezobratlé a pro plazy
  • 100% přírodní materiál
  • Lze kompostovat
  • Možné použít i při pěstování rostlin pro zvýšení vlhkosti substrátu
  • Všestranné využití 

Velikost balení: 650 g

Materiál: lignocel

Návod na použití: Nasypte cca 3-5 cm na dno terária a rozprostřete. Doporučená výměna každé tři měsíce.

Upozornění: Pro jiné druhy zvířat, vyjma jemnovaných se nenamíchaný nedoporučuje. Při náhodném požití při konzumaci potravy může zvířeti způsobit trávicí obtíže. Pro nehrabavé druhy (hlavně stromové) je možno ho použít jako základní vrstvu a nahoře překrýt jiným materiálem (např. jedlovou kůrou).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Robimaus s.r.o. působí na našem trhu více jak 30 let. Hlavní obor její činnosti jsou výrobky a potřeby pro teraristy. V jejím sortimentu najdete jak chovatelskou literaturu zaměřující se na jednotlivé druhy terarijních zvířat, tak i celou řadu terarijních podestýlek jako je lignocel, terarijní substrát, terarijní písky a další. V neposlední řadě zařizuje i terária a to v několika velikostech a provedeních. Osvětlení nejenom do těchto terárií používají jak soukromí chovatelé, tak i zoologické zahrady po celé České republice. Pokud tedy potřebujete cokoliv pro vaše terarijní zvířata v jejich nabídce si vždy vyberete.