Zákaznická podpora:228 884 900info@petcenter.cz

Robimaus Lignocel sypaný 3 l

Kód: 304470
159 Kč
Skladem (>20 ks)

Drcený materiál z kokosového ořechu. Velice dobře saje a drží vlhkost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Robimaus Lignocel sypaný 3 l

Lisovaný drcený materiál z kokosového ořechu. Samotný vhodný jako substrát pro bezobratlé (pavouky a brouky), ve směsi s dalšími materiály se hodí i jako substrát pro plazy. Velice dobře saje a drží vlhkost, takže po zalití vodou vznikne z jedné slisované cihly velké množství substrátu. Je to dřevitý materiál, proto nevodí teplo a působí izolačně. Nenamíchaný se hodí pod pavouky a jiné bezobratlé živočichy. Pod jiná zvířata nenamíchaný nedoporučujeme – při náhodném požití při konzumaci potravy může zvířeti způsobit trávicí obtíže. Pro nehrabavé (hlavně stromové) druhy je možno ho použít jako základní vrstvu a nahoře překrýt jiným materiálem (např. jedlovou kůrou). Pro ostatní druhy je dobré ho s něčím smíchat (např. s pískem).

  • Dobře saje a drží vlhkost
  • 100% přírodní materiál
  • Hodí se ke kompostování
  • Další jeho využití je při pěstování rostlin - jako příměs do substrátů (zvyšuje objem substrátu a dobře drží vlhkost).
  • Dá se použít jako nosné médium pro rostliny i samotný, např. při předpěstovávání sadby

Velikost balení: 3 l

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Robimaus s.r.o. působí na našem trhu více jak 30 let. Hlavní obor její činnosti jsou výrobky a potřeby pro teraristy. V jejím sortimentu najdete jak chovatelskou literaturu zaměřující se na jednotlivé druhy terarijních zvířat, tak i celou řadu terarijních podestýlek jako je lignocel, terarijní substrát, terarijní písky a další. V neposlední řadě zařizuje i terária a to v několika velikostech a provedeních. Osvětlení nejenom do těchto terárií používají jak soukromí chovatelé, tak i zoologické zahrady po celé České republice. Pokud tedy potřebujete cokoliv pro vaše terarijní zvířata v jejich nabídce si vždy vyberete.