Royal Canin Chihuahua Loaf paštika 12 x 85 g

Kód: 331944
585 Kč
Skladem (8 ks)

Vysoký obsah bílkovin a energie najde v paštiách Royal Canin i vaše čivava. Jejím miniaturním čelistem bude vyhovovat i měkká paštiková struktura usnadňující žvýkání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Royal Canin Chihuahua Loaf paštika 

Paštika připravená na míru pro nejmenší psí plemeno čivavu, které bývají velmi hyperaktivní a energické. Ideální krmivo pro čivavu tedy musí obsahovat vysoký obsah bílkovin a energie, aby vynahradilo tu spoustu energie, kterou vydají. Složení paštiky v kapsičce Royal Canin Chihuahua in Loaf je vytvořeno tak, aby uspokojovalo veškeré nutriční potřeby vaší dospělé čivavy nad 8 měsíců věku.

Paštiky Royal Canin podporují zdravé pohyby střev a obsahují živiny, které poskytují výživu kůže a srsti. Paštika má upravenou texturu, která zvyšuje její chutnost, a tak uspokojí i ty nejmlsnější čivavy. Měkká paštikovitá struktura je vhodná pro miniaturní čelisti a usnadňuje žvýkání a příjem potravy.

  • Paštiky pro dospělé čivavy nad 8. měsíců věku
  • Podporuje zdravé pohyby střev
  • Obsahuje živiny pro zdravou kůži a srst
  • Krmivo má upravenou měkkou strukturu
  • Pro čivavy je také dostupné suché krmivo s křupavými a chutnými granulemi. Pokud přemýšlíte nad kombinovaným krmením, je to možné

Velikost balení: 12 x 85 g

Složení: Maso a živočišné deriváty, deriváty rostlinného původu, obiloviny, oleje a tuky, minerály, různé cukry, aminokyseliny: taurin 0,125 %, arginin 0,5 %, lysin 0,55 %, methionin 0,2 %, methionin a cystin 0,3 %.

Analytické složky: Bílkoviny 8,5 %, tuky 5,6 %, hrubá vláknina 1,4 %, popeloviny 2,1 %, NFE 3,4.

Doplňkové látky: Vápník 0,26 %, fosfor 0,25 %, sodík 0,15, chlór 0,2 %, draslík 0,24 %, hořčík 0,022 %, síra 0,15 %, měď 3,6 mg/kg,železo 43 mg/kg, mangan 3,6 mg/kg, zinek 40 mg/kg, selen 0,39 mg/kg, jód 0,4 mg/kg, vitaminy: A 31500 m.j./kg, D3 190 m.j./kg, E 210 mg/kg, C 85 mg/kg, B1 (thiamin) 2 mg/kg, B2 (riboflavin) 3 mg/kg, pantothenát vápenatý 37 mg/kg, B6 (pyridoxin) 1 mg/kg, B12 (kyanokobalamin) 0,04 mg/kg, B3 (niacin) 130 mg/kg, biotin 0,3 mg/kg, cholin 750 mg/kg, ostatní složky: škrob 3 %, vláknina 1,8 %, kyselina linolová 1 %, lutein 1,2 mg/kg, kyselina arachidonová 0,04 %, omega-6 mastné kyseliny 1,2 %, omega-3 mastné kyseliny 0,2 %, EPA + DHA 0,113 %.
m.j.=mezinárodní jednotka

Krmná dávka: 

Hmotnost psa [kg] Denní krmná dávka [ks]
1 + 1/2
2 + 1/2
3

Tyto pokyny jsou pouze orientační. Individuální požadavky psa se mohou lišit například podle věku, tělesného stavu a úrovně aktivity.

Čerstvá voda by měla být neustále k dispozici.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zdraví je naše posedlost. Naše pozornost je zaměřená na jedinečné potřeby koček a psů. Důraz na detail nám umožňuje dodávat precizní a efektivní výživu, která jim pomáhá stát se dokonalými.

Cesta za poznáním: Hluboké porozumění potřebám koček a psů nám umožňuje připravovat nejpreciznější zdravou výživu pro domácí zvířata na světě. Nepřestáváme se učit a nikdy nepovažujeme nic za samozřejmost. Proto spolupracujeme s předními odborníky z oblastí vědy, veterinární péče a s odborníky na chování a vedeme dlouhodobý dialog s vlastníky koček a psů po celém světě. Naše víra, že domácí mazlíčci dělají náš svět lepším, nás inspiruje a dává smysl našemu snažení v souladu s naším heslem: LEPŠÍ SVĚT PRO MAZLÍČKY (A BETTER WORLD FOR PETS).

Kočky a psi na prvním místě. Do všeho, co děláme, vkládáme své srdce i duši a s upřímným nadšením pracujeme na tom, aby se domácím mazlíčkům i jejich majitelům ve všech koutech světa žilo lépe. Potřeby domácích mazlíčků vždy klademe na první místo. To nám udává jasný směr, kterým se náš výzkum ubírá a který posiluje nutriční kvalitu všech našich výrobků, ale také pomáhá kočkám a psům žít déle a zdravěji.

Díky svým hlubokým znalostem a zkušenostem jsme dosáhli přesného porozumění potřebám zvířat i složení živin, které vyžadují pro rozvoj do plného zdraví a krásy. Přesnost složení zajišťuje vysokou účinnost všech aspektů našich výrobků – od tvaru, struktury, chuťových vlastností a stravitelnosti až po bezpečnost a zpětnou dohledatelnost surovin. Respektujeme kočky a psy pro to, jaká jsou fantastická zvířata. Náš respekt vychází z hlubokého porozumění jejich skutečné povaze a jejich jedinečným funkčním potřebám. Ovlivňuje každé naše rozhodnutí o produktech a službách a zároveň určuje způsob, jakým se chováme jako firma.