Royal Canin Exigent Protein 10 kg

Kód: 317558
Doprava zdarma
Značka: Royal Canin
1 849 Kč
Skladem (>20 ks)

Royal Canin Protein Exigent je superprémiové kompletní krmivo vyvinuté speciálně pro mlsné jazýčky dospělých koček od 1 roku věku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Royal Canin Exigent Protein 

Tyto extra chutné granule obsahují vysoký podíl bílkovin a vyvážené množství dalších specifických látek důležitých pro udržení zdraví a štíhlé linie vašeho čtyřnohého miláčka. Zvýšená porce proteinů spolu s dokonale vyváženým množstvím sacharidů a tuků dělá z tohoto krmiva jedinečnou pochoutku, po které se váš vybíravý čtyřnohý parťák bude oblizovat až za ušima. Snížený obsah kalorií a vyvážený poměr živin v Royal Canin Protein Exigent zajistí, že vaše kočička bude vrnět blahem po chutném obědě a nepřibere přitom ani gram navíc. Optimální poměr minerálních látek v těchto granulích se podílí na zdraví močových cest a podporuje bezproblémové močení.

  • Pro mlsné jazýčky dospělých koček od 1 roku věku
  • Vyšší obsah proteinu pro vašeho mlsouna
  • Spousta bílkovin
  • Váha pod kontrolou
  • Zdravé močové ústrojí

Velikost balení: 10 kg

Složení: Dehydratované drůbeží maso, kukuřice, izolát rostlinných proteinů*, kukuřičný gluten, pšenice, živočišné tuky, rostlinná vláknina, hydrolyzované živočišné proteiny, řepné řízky, minerální látky, sojový olej, olej z brutnáku lékařského.

Analytické složky: Protein: 42% - Obsah tuku: 15% - Hrubý popel: 8,5% - Hrubá vláknina: 3,4% - Uhlohydráty (vypočtené množství): 25,6%. *L.I.P.: vysoce stravitelné bílkoviny.

Doplňkové látky (v 1 kg): Nutriční doplňkové látky: Vitamín A: 25000 mj., Vitamín D3: 1000 mj., E1 (Železo): 36 mg, E2 (Jód): 2,8 mg, E4 (Měď): 4 mg, E5 (Mangan): 47 mg, E6 (Zinek): 156 mg, E8 (Selen): 0,06 mg - Konzervanty - Antioxidanty.
m.j.=mezinárodní jednotka

Krmná dávka: 

Hmotnost kočky [kg] Denní krmná dávka [g]
30 
45 
60 
75 
90 
105 
120 
140 
10  155 

 Tyto pokyny jsou pouze orientační. Individuální požadavky kočky se mohou lišit podle tělesného stavu nebo úrovně aktivity.

Čerstvá voda by měla být neustále k dispozici.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro kočky
Hmotnost: 10.16 kg
Druh masa: kuřecí
Kvalita: prémiové
Určení: běžná aktivita
Věk kočky: dospělá
Velikost balení: 10 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zdraví je naše posedlost. Naše pozornost je zaměřená na jedinečné potřeby koček a psů. Důraz na detail nám umožňuje dodávat precizní a efektivní výživu, která jim pomáhá stát se dokonalými.

Cesta za poznáním: Hluboké porozumění potřebám koček a psů nám umožňuje připravovat nejpreciznější zdravou výživu pro domácí zvířata na světě. Nepřestáváme se učit a nikdy nepovažujeme nic za samozřejmost. Proto spolupracujeme s předními odborníky z oblastí vědy, veterinární péče a s odborníky na chování a vedeme dlouhodobý dialog s vlastníky koček a psů po celém světě. Naše víra, že domácí mazlíčci dělají náš svět lepším, nás inspiruje a dává smysl našemu snažení v souladu s naším heslem: LEPŠÍ SVĚT PRO MAZLÍČKY (A BETTER WORLD FOR PETS).

Kočky a psi na prvním místě. Do všeho, co děláme, vkládáme své srdce i duši a s upřímným nadšením pracujeme na tom, aby se domácím mazlíčkům i jejich majitelům ve všech koutech světa žilo lépe. Potřeby domácích mazlíčků vždy klademe na první místo. To nám udává jasný směr, kterým se náš výzkum ubírá a který posiluje nutriční kvalitu všech našich výrobků, ale také pomáhá kočkám a psům žít déle a zdravěji.

Díky svým hlubokým znalostem a zkušenostem jsme dosáhli přesného porozumění potřebám zvířat i složení živin, které vyžadují pro rozvoj do plného zdraví a krásy. Přesnost složení zajišťuje vysokou účinnost všech aspektů našich výrobků – od tvaru, struktury, chuťových vlastností a stravitelnosti až po bezpečnost a zpětnou dohledatelnost surovin. Respektujeme kočky a psy pro to, jaká jsou fantastická zvířata. Náš respekt vychází z hlubokého porozumění jejich skutečné povaze a jejich jedinečným funkčním potřebám. Ovlivňuje každé naše rozhodnutí o produktech a službách a zároveň určuje způsob, jakým se chováme jako firma.