Zákaznická podpora:228 884 900info@petcenter.cz

Royal Canin Exigent Savour 400 g

Kód: 300516
229 Kč
Skladem (>20 ks)

Kompletní vyvážené krmivo pro dospělé kočky, které mají problém s vybíravostí a mlsností. Dodá vaší kočičce všechny potřebné živiny a zároveň ji přesvědčí, že i granule jí mohou zachutnat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Royal Canin Exigent Savour 

Kompletní vyvážené krmivo pro dospělé kočky, které mají problém s vybíravostí a mlsností. Dodá vaší kočičce všechny potřebné živiny a zároveň ji přesvědčí, že i granule jí mohou zachutnat.

Kompletní krmivo určené pro mlsné kočičky, kterým jen tak něco nezachutná. Obsahuje dva odlišné typy granulí různých tvarů, složení a textury, což stimuluje chuť k jídlu. Krmivo má upravený obsah energie pro zachování vhodné váhy mlsných mazlíčků, je obohaceno o vysoce stravitelné bílkoviny. Podporuje funkci močového ústrojí. Krmivo Exigent Savour si pro jeho chutnost jistě oblíbí i ty nejrozmazlenější kočky a zároveň v něm dostanou všechno, co potřebují ke zdravému životu. 

  • Určeno pro vybíravé kočky
  • Kompletní krmivo pro kočky
  • Kombinace odlišných druhů granulí pro podporu chuti k jídlu
  • Vysoká chutnost
  • Vysoká akceptovatelnost
  • Podporuje zdraví močového systému 

Velikost balení: 400 g

Složení: Kukuřice, dehydratované kuřecí proteiny, rýže, izolát rostlinných proteinů*, živočišné tuky, kukuřičný gluten, hydrolyzované živočišné proteiny, rostlinná vláknina, kvasnice a jejich části, minerální látky, řepné řízky, sójový olej, fruktooligosacharidy, olej z brutnáku lékařského.

Analytické složky: Protein 33 %, obsah tuku 16 %, hrubý popel 7,2 %, hrubá vláknina 3,1 %.

Doplňkové látky (v 1 kg): Nutriční doplňkové látky: vitamin A 14500 mj., vitamin D3 800 mj., E1 (železo) 37 mg, E2 (jód) 3,7 mg, E4 (měď) 11 mg, E5 (mangan) 48 mg, E6 (zinek) 143 mg, E8 (selen) 0,08 mg. Technologické doplňkové látky: klinoptilolit sedimentárního původu 5 g. Zootechnické doplňkové látky: chlorid amonný 5 g. Konzervanty a antioxidanty.
m.j.=mezinárodní jednotka

*L.I.P.: proteiny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.

 Krmná dávka:

Hmotnost kočky [kg] Denní krmná dávka [g]
podvýživa ideální váha nadváha
40 30 -
55 45 -
75 60 45
95 75 55
115 90 70
  105 80
  120 90
  135 100
10    150 115

Tyto pokyny jsou pouze orientační. Individuální požadavky kočky se mohou lišit podle tělesného stavu nebo úrovně aktivity.

Čerstvá voda by měla být neustále k dispozici.

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro kočky
Druh masa: kuřecí
Kvalita: prémiové
Určení: běžná aktivita
Věk kočky: dospělá
Osobní odběr: Pet Center Praha 4 - DBK, Pet Center Praha Palladium, Pet Center Černý Most
Velikost balení: 0,4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zdraví je naše posedlost. Naše pozornost je zaměřená na jedinečné potřeby koček a psů. Důraz na detail nám umožňuje dodávat precizní a efektivní výživu, která jim pomáhá stát se dokonalými.

Cesta za poznáním: Hluboké porozumění potřebám koček a psů nám umožňuje připravovat nejpreciznější zdravou výživu pro domácí zvířata na světě. Nepřestáváme se učit a nikdy nepovažujeme nic za samozřejmost. Proto spolupracujeme s předními odborníky z oblastí vědy, veterinární péče a s odborníky na chování a vedeme dlouhodobý dialog s vlastníky koček a psů po celém světě. Naše víra, že domácí mazlíčci dělají náš svět lepším, nás inspiruje a dává smysl našemu snažení v souladu s naším heslem: LEPŠÍ SVĚT PRO MAZLÍČKY (A BETTER WORLD FOR PETS).

Kočky a psi na prvním místě. Do všeho, co děláme, vkládáme své srdce i duši a s upřímným nadšením pracujeme na tom, aby se domácím mazlíčkům i jejich majitelům ve všech koutech světa žilo lépe. Potřeby domácích mazlíčků vždy klademe na první místo. To nám udává jasný směr, kterým se náš výzkum ubírá a který posiluje nutriční kvalitu všech našich výrobků, ale také pomáhá kočkám a psům žít déle a zdravěji.

Díky svým hlubokým znalostem a zkušenostem jsme dosáhli přesného porozumění potřebám zvířat i složení živin, které vyžadují pro rozvoj do plného zdraví a krásy. Přesnost složení zajišťuje vysokou účinnost všech aspektů našich výrobků – od tvaru, struktury, chuťových vlastností a stravitelnosti až po bezpečnost a zpětnou dohledatelnost surovin. Respektujeme kočky a psy pro to, jaká jsou fantastická zvířata. Náš respekt vychází z hlubokého porozumění jejich skutečné povaze a jejich jedinečným funkčním potřebám. Ovlivňuje každé naše rozhodnutí o produktech a službách a zároveň určuje způsob, jakým se chováme jako firma.