Royal Canin Indoor 10 kg

Kód: 300509
Doprava zdarma
Značka: Royal Canin
1 849 Kč
Skladem (11 ks)

Vyvážené a kompletní krmivo pro dospělé kočky od 1 roku chované v bytě, které jim zaručí optimální hmotnost a zdravé močové cesty. Krmivo je vysoce stravitelné a významně snižuje zápach výkalů a zároveň bojuje proti trichobezoárům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Royal Canin Indoor

Zdravá a nutričně vyvážená receptura, která zajišťuje dostatek živin kočkám chovaných v interiéru. Krmivo obsahuje vysoce stravitelnou bílkovinu, napomáhá redukovat zápach a objem stolice a díky nižšímu množství kalorií pomáhá kočce udržet její optimální váhu. Jelikož doma chované kočky mohou mít oproti venkovním sklon k obezitě, byly tyto granule sestaveny tak, aby se kočka cítila zasycená, ale zbytečně nepřibírala.

Krmivo má příjemnou chuť, napomáhá udržet zdraví močových cest a zároveň díky vláknině bojuje proti tvorbě trichobezoárů (smotků chlupů v trávicím ústrojí koček).

  • Krmivo obsahuje vysoce stravitelnou bílkovinu, která mimo jiné pomáhá redukovat objem a zápach stolice koček
  • Nižší množství kalorií pomáhá k udržení ideální váhy
  • Díky obsahu vlákniny (například psyllia) stimuluje krmivo vylučování pozřených chlupů, což vede k nižšímu počtu trichobezoárů
  • Napomáhá zachovat zdraví močových cest
  • Je vyrobeno tak, aby uspokojilo veškeré nutriční potřeby domácích koček

Velikost balení: 10 kg

Složení: Maso a výrobky živočišného původu (dehydratované drůbeží maso), rýže, pšenice, kukuřice, izolát rostlinného proteinu (L.I.P. – bílkovina přidávaná pro svou snadnou stravitelnost), živočišné tuky, hydrolyzované živočišné proteiny, pšeničná mouka, rostlinná vláknina, řepné řízky, kvasnice, sójový olej, minerály, fruktooligosacharidy, rybí olej, slupky a semena psyllia 0,5 %.

Analytické složky: bílkoviny 27 %, tuky 13 %, hrubá vláknina 4 %, popeloviny 7,3 %, NFE 43,2 %.

Doplňkové složky: Aminokyseliny: tautin 0,17 %, arginin 1,45 %, lysin 0,94 %, methionin 0,65 %, methionin a cystin 1,05 %; minerální látky: vápník 1,1 %, fosfor 0,84 %, sodík 0,5 %, chlór 0,74 %, draslík 0,65 %, hořčík 0,08 %, síra 0,6%, měď 15 mg/kg, železo 190 mg/kg, mangan 73 mg/kg, zinek 202 mg/kg, selen 0,28 mg/kg, jód 4,5 %; vitamíny: A 16 500 m.j./kg, D3 700 m.j./kg, E 500 mg/kg, C 200 mg/kg, B1 (thiamin) 12,6 mg/kg, B2 (riboflavin) 45,4 mg/kg, B5 (kyselina pantothenová 42,2 mg/kg, B6 (pyridoxin) 20,8 mg/kg, B12 (kyanokobalamin) 0,13 mg/kg, B3 (niacin) 140,5 mg/kg, biotin 1,33 mg/kg, kyselina listová 3,4 mg/kg, cholin 2 900 mg/kg; ostatní složky: škrob 35,7 %, vláknina 11,5 %, kyselina linolová 3,13 %, kyselina arachidonová 0,07 %, omega-6 mastné kyseliny 3,33 %, omega-3 mastné kyseliny 0,63 %, EPA + DHA 0,21 %, L-karnitin 50 mg/kg.
m.j.=mezinárodní jednotka

Krmná dávka: 

Hmotnos kočky [kg] Denní krmná dávka [g]
34 
45 
55 
65 
74 
82 
91 
99 
10  106 

Tyto pokyny jsou pouze orientační. Individuální požadavky kočky se mohou lišit podle tělesného stavu nebo úrovně aktivity.

Čerstvá voda by měla být neustále k dispozici.

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro kočky
Hmotnost: 10.16 kg
Druh masa: kuřecí
Kvalita: prémiové
Určení: běžná aktivita
Věk kočky: dospělá
Velikost balení: 10 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zdraví je naše posedlost. Naše pozornost je zaměřená na jedinečné potřeby koček a psů. Důraz na detail nám umožňuje dodávat precizní a efektivní výživu, která jim pomáhá stát se dokonalými.

Cesta za poznáním: Hluboké porozumění potřebám koček a psů nám umožňuje připravovat nejpreciznější zdravou výživu pro domácí zvířata na světě. Nepřestáváme se učit a nikdy nepovažujeme nic za samozřejmost. Proto spolupracujeme s předními odborníky z oblastí vědy, veterinární péče a s odborníky na chování a vedeme dlouhodobý dialog s vlastníky koček a psů po celém světě. Naše víra, že domácí mazlíčci dělají náš svět lepším, nás inspiruje a dává smysl našemu snažení v souladu s naším heslem: LEPŠÍ SVĚT PRO MAZLÍČKY (A BETTER WORLD FOR PETS).

Kočky a psi na prvním místě. Do všeho, co děláme, vkládáme své srdce i duši a s upřímným nadšením pracujeme na tom, aby se domácím mazlíčkům i jejich majitelům ve všech koutech světa žilo lépe. Potřeby domácích mazlíčků vždy klademe na první místo. To nám udává jasný směr, kterým se náš výzkum ubírá a který posiluje nutriční kvalitu všech našich výrobků, ale také pomáhá kočkám a psům žít déle a zdravěji.

Díky svým hlubokým znalostem a zkušenostem jsme dosáhli přesného porozumění potřebám zvířat i složení živin, které vyžadují pro rozvoj do plného zdraví a krásy. Přesnost složení zajišťuje vysokou účinnost všech aspektů našich výrobků – od tvaru, struktury, chuťových vlastností a stravitelnosti až po bezpečnost a zpětnou dohledatelnost surovin. Respektujeme kočky a psy pro to, jaká jsou fantastická zvířata. Náš respekt vychází z hlubokého porozumění jejich skutečné povaze a jejich jedinečným funkčním potřebám. Ovlivňuje každé naše rozhodnutí o produktech a službách a zároveň určuje způsob, jakým se chováme jako firma.