Royal Canin Instinctive gravy ve šťávě 12 x 85 g

Kód: 313289
699 Kč
Skladem (7 ks)

Kompletní krmivo ve formě kapsiček je formulováno s optimálním složením makronutrientů instinktivně preferovaném dospělými kočkami. Pečlivě vybrané živiny pro optimální chutnost znamenají, že výslednému produktu kočka neodolá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Royal Canin Instinctive gravy ve šťávě 

Kompletní krmivo ve formě kapsiček je formulováno s optimálním složením makronutrientů instinktivně preferovaném dospělými kočkami. Pečlivě vybrané živiny pro optimální chutnost znamenají, že výslednému produktu kočka neodolá. Díky obsahu vitamínů, minerálních látek a aminokyselin (k udržení zdravého a pravidelného růstu) bude vaše kočka konzumovat vysoce stravitelné a nutričně vyvážené krmivo.

Tato kombinace živin je nejen instinktivně chutná a nutričně zdravá, ale také pomáhá udržovat ideální váhu a zdravý močový systém. Krmivo obsahuje optimální množství tuku k uspokojení energetické potřeby kočky. Navíc směs vlákniny a bílkovin se podílí na pocitu sytosti. 

  • Krmivo instinktivně preferované dospělými kočkami
  • Pomáhá udržet optimální váhu
  • Podporuje zdravý močový systém 

Velikost balení: 12 x 85 g

Složení: Maso a živočišné deriváty, ryby a rybí deriváty, obiloviny, extrakty rostlinných bílkovin, oleje a tuky, deriváty rostlinného původu, minerální látky, cukry.

Analytické složky: Protein 12,0 %, obsah tuku 2,8 %, hrubý popel 1,5 %, hrubá vláknina 0,9 %, vlhkost 79,5 %.

Nutriční doplňkové látky: Vitamin D3 35 m.j., E1 (železo) 3 mg, E2 (jód) 0,35 mg, E4 (měď) 2,8 mg, E5 (mangan) 0,9 mg, E6 (zinek) 9 mg.
m.j.=mezinárodní jednotka

Krmná dávka:

 

Hmotnost kočky [kg] Denní krmná dávka [ks]
2 1/2
3
4
4 1/2
5 1/2

Tyto pokyny jsou pouze orientační. Individuální požadavky kočky se mohou lišit podle tělesného stavu nebo úrovně aktivity.

Čerstvá voda by měla být neustále k dispozici.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kapsičky pro kočky
Hmotnost: 1.14 kg
Druh masa: rybí
Kvalita: prémiové
Určení: běžná aktivita
Věk kočky: dospělá
Osobní odběr: Pet Center Brno Extra Heršpická, Pet Center Praha 4 - DBK, Pet Center Praha OC Stromovka, Pet Center Praha Palladium

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zdraví je naše posedlost. Naše pozornost je zaměřená na jedinečné potřeby koček a psů. Důraz na detail nám umožňuje dodávat precizní a efektivní výživu, která jim pomáhá stát se dokonalými.

Cesta za poznáním: Hluboké porozumění potřebám koček a psů nám umožňuje připravovat nejpreciznější zdravou výživu pro domácí zvířata na světě. Nepřestáváme se učit a nikdy nepovažujeme nic za samozřejmost. Proto spolupracujeme s předními odborníky z oblastí vědy, veterinární péče a s odborníky na chování a vedeme dlouhodobý dialog s vlastníky koček a psů po celém světě. Naše víra, že domácí mazlíčci dělají náš svět lepším, nás inspiruje a dává smysl našemu snažení v souladu s naším heslem: LEPŠÍ SVĚT PRO MAZLÍČKY (A BETTER WORLD FOR PETS).

Kočky a psi na prvním místě. Do všeho, co děláme, vkládáme své srdce i duši a s upřímným nadšením pracujeme na tom, aby se domácím mazlíčkům i jejich majitelům ve všech koutech světa žilo lépe. Potřeby domácích mazlíčků vždy klademe na první místo. To nám udává jasný směr, kterým se náš výzkum ubírá a který posiluje nutriční kvalitu všech našich výrobků, ale také pomáhá kočkám a psům žít déle a zdravěji.

Díky svým hlubokým znalostem a zkušenostem jsme dosáhli přesného porozumění potřebám zvířat i složení živin, které vyžadují pro rozvoj do plného zdraví a krásy. Přesnost složení zajišťuje vysokou účinnost všech aspektů našich výrobků – od tvaru, struktury, chuťových vlastností a stravitelnosti až po bezpečnost a zpětnou dohledatelnost surovin. Respektujeme kočky a psy pro to, jaká jsou fantastická zvířata. Náš respekt vychází z hlubokého porozumění jejich skutečné povaze a jejich jedinečným funkčním potřebám. Ovlivňuje každé naše rozhodnutí o produktech a službách a zároveň určuje způsob, jakým se chováme jako firma.