Royal Canin Kitten Instictive gravy ve šťávě 85 g

Kód: 307198
64 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Kompletní vlhké krmivo ROYAL CANIN speciálně pro koťata (do 12 měsíců věku) a březí kočky. Kapsička obsahuje tenké masové plátky v želé.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Royal Canin Kitten Instictive gravy ve šťávě 85 g

Nejlepší start do života dáte svému kotěti kvalitní výživou. Nezbytné živiny podpoří jeho správný vývoj a růst během důležitých období i později v životě. Odstavit koťata od mateřského mléka může být obtížné, hlavně pokud nemáte chutnou pevnou stravu vytvořenou speciálně pro potřeby svého kotěte. Proto je složení kapsičky pro koťata ve šťávě ROYAL CANIN® Kitten Instinctive in Gravy vytvořeno tak, aby odpovídalo optimálnímu nutričnímu profilu, který koťata přirozeně preferují. Pokud budete svému kotěti podávat krmivo, které má chuť, vůni i správnou texturu, celý život bude přirozeně přijímat zdravou stravu, kterou mu budete poskytovat. V druhé fázi růstu (4 – 12 měsíců) dále sílí kostra vašeho kotěte. Energetické požadavky má stále velmi vysoké, i když v porovnání s první fází růstu už klesly. Kapsička pro koťata ve šťávě ROYAL CANIN® Kitten Instinctive in Gravy poskytuje veškeré nezbytné živiny, které uspokojují vysoké energetické požadavky a podporují celkové zdraví vašeho kotěte. 

  • Poskytuje veškeré nezbytné živiny
  • Pomáhá posilovat přirozenou obranyschopnost kotěte komplexem antioxidantů (vitamín E, vitamín C, taurin a lutein)

Velikost balení: 85 g

Bílkoviny (%)

12

Tuky (%)

4

Hrubá vláknina (%)

0,9

Popeloviny (%)

1,8

 

 

AMINOKYSELINY

 

Taurin (%)

0,11

Arginin (%)

0,6

Lysin (%)

0,55

Methionin (%)

0,25

Methionin a cystin (%)

0,4

 

 

MINERÁLNÍ LÁTKY

 

Vápník (%)

0,31

Fosfor (%)

0,25

Sodík (%)

0,16

Chlór (%)

0,13

Draslík (%)

0,23

Hořčík (%)

0,022

Měď (mg/kg)

4

Železo (mg/kg)

30

Mangan (mg/kg)

3

Zinek (mg/kg)

30

Selen (mg/kg)

0,3

Jód (mg/kg)

0,5

 

 

VITAMÍNY

 

A (UI/kg)

45000

D3 (UI/kg)

200

E (mg/kg)

150

C (mg/kg)

45

B1 (thiamin) (mg/kg)

2

B2 (riboflavin) (mg/kg)

2

B5 (kys. pantothenová) (mg/kg)

5

B6 (pyridoxin) (mg/kg)

1

B12 (kyanokobalamin) (mg/kg)

0,015

B3 (niacin) (mg/kg)

20

Biotin (mg/kg)

0,04

Kyselina listová (mg/kg)

0,571

Cholin (mg/kg)

800

 

 

OSTATNÍ SLOŽKY

 

Škrob (%)

-

Vláknina (%)

1,1

Kyselina linolová (%)

0,5

Kyselina arachidonová (%)

0,05

Omega-6 mastné kyseliny (%)

0,8

Omega-3 mastné kyseliny (%)

0,15

EPA + DHA (%)

0,1

L-karnitin (mg/kg)

12,5

Lutein (mg/kg)

1,2

Doplňkové parametry

Kategorie: Kapsičky pro kočky
Hmotnost: 0.095 kg
Kvalita: prémiové
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zdraví je naše posedlost. Naše pozornost je zaměřená na jedinečné potřeby koček a psů. Důraz na detail nám umožňuje dodávat precizní a efektivní výživu, která jim pomáhá stát se dokonalými.

Cesta za poznáním: Hluboké porozumění potřebám koček a psů nám umožňuje připravovat nejpreciznější zdravou výživu pro domácí zvířata na světě. Nepřestáváme se učit a nikdy nepovažujeme nic za samozřejmost. Proto spolupracujeme s předními odborníky z oblastí vědy, veterinární péče a s odborníky na chování a vedeme dlouhodobý dialog s vlastníky koček a psů po celém světě. Naše víra, že domácí mazlíčci dělají náš svět lepším, nás inspiruje a dává smysl našemu snažení v souladu s naším heslem: LEPŠÍ SVĚT PRO MAZLÍČKY (A BETTER WORLD FOR PETS).

Kočky a psi na prvním místě. Do všeho, co děláme, vkládáme své srdce i duši a s upřímným nadšením pracujeme na tom, aby se domácím mazlíčkům i jejich majitelům ve všech koutech světa žilo lépe. Potřeby domácích mazlíčků vždy klademe na první místo. To nám udává jasný směr, kterým se náš výzkum ubírá a který posiluje nutriční kvalitu všech našich výrobků, ale také pomáhá kočkám a psům žít déle a zdravěji.

Díky svým hlubokým znalostem a zkušenostem jsme dosáhli přesného porozumění potřebám zvířat i složení živin, které vyžadují pro rozvoj do plného zdraví a krásy. Přesnost složení zajišťuje vysokou účinnost všech aspektů našich výrobků – od tvaru, struktury, chuťových vlastností a stravitelnosti až po bezpečnost a zpětnou dohledatelnost surovin. Respektujeme kočky a psy pro to, jaká jsou fantastická zvířata. Náš respekt vychází z hlubokého porozumění jejich skutečné povaze a jejich jedinečným funkčním potřebám. Ovlivňuje každé naše rozhodnutí o produktech a službách a zároveň určuje způsob, jakým se chováme jako firma.