Royal Canin Mini Light Weight Care 3 kg

Kód: 345631
599 Kč
Skladem (13 ks)

Psy se sklonem k nadváze dostane do formy krmivo ROYAL CANIN® Light Weight Care Mini. Krmivo vhodné pro psy s hmotností do 10 kg obsahuje cenné složky, které udržují psa zdravého.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Royal Canin Mini Light Weight Care 

Psy se sklonem k nadváze dostane do formy krmivo ROYAL CANIN® Light Weight Care Mini. Krmivo vhodné pro psy s hmotností do 10 kg obsahuje cenné složky, které udržují psa zdravého. Granule napomáhají správné průchodnosti střev, podporují zdravou činnost kloubů, působí protizánětlivě, podporují ideální váhu u psa a mají skvělou chuť. Jejich další výhodou je, že u psa způsobují pocit sytosti. Zdraví má pes jen jedno, proto bychom o něj měli s láskou pečovat. Krmivo ROYAL CANIN® Light Weight Care Mini bylo vědecky testováno v chovných stanicích Royal Canin a je prokázáno, že obsahuje o 31 % méně tuků než běžné krmivo pro dospělé psy.

  • Kompletní krmivo pro psy s hmotností do 10 kg
  • Jedná se o dietní granule, které jsou vyrobeny s velmi nízkým obsahem tuků
  • Krmivo je velmi chutné a bohaté na vysoce stravitelné bílkoviny, které zajišťují, že si váš pes udrží svalovou hmotu při sníženém příjmu tuků a kalorií
  • Optimální kombinace rozpustné a nerozpustné vlákniny zajišťuje, že váš pes bude mít pocit sytosti
  • Podporuje zdravý průchod střev a lepší trávení
  • Krmivo je bohaté na cenné omega-3 mastné kyseliny s dlouhým řetězcem EPA a DHA, které podporují zdravé klouby
  • Omega-3 mastné kyseliny mají i protizánětlivé účinky
  • Program výživy Light Weight Care je dostupný jako křupavé granule a chutné paštiky v kapsičce

Velikost balení: 3 kg

Složení: Dehydratované kuřecí proteiny, kukuřice, ječmen, rýže, izolát rostlinných proteinů (L.I.P. proteiny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost), kukuřičný gluten, hydrolyzované živočišné proteiny, rostlinná vláknina, živočišné tuky, řepné řízky, sušená celulóza, minerální látky, rybí tuk, kvasnice a jejich části, sójový olej, slupky a semena psyllia, fruktooligosacharidy, olej z brutnáku lékařského, výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu).

Analytické složky: Protein 30 %, obsah tuku 11 %, hrubý popel 5 %, hrubá vláknina 8,6 %.

Přídatné látky (v 1 kg):  Nutriční přídatné látky:  Vitamín A: 22000 m.j., vitamín D3: 1000 m.j.,  železo (3b103): 55 mg, jód (3b201, 3b202): 5,1 mg, měď (3b405, 3b406): 15 mg, mangan (3b502, 3b504): 66 mg, zinek (3b603, 3b605, 3b606): 141 mg, selen (3b801, 3b811, 3b812): 0,11 mg, L-karnitin: 200 mg -.
m.j.=mezinárodní jednotka

Technologické přídatné látky:  Klinoptilolit sedimentárního původu: 5 g 

Krmná dávka:

Hmotnost psa [kg] Denní krmná dávka [g]
40 
54 
67 
79 
91 
102 
112 
123 
10  133 

Tyto pokyny jsou pouze orientační. Individuální požadavky psa se mohou lišit například podle věku, tělesného stavu a úrovně aktivity.

Čerstvá voda by měla být neustále k dispozici.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Zdraví je naše posedlost. Naše pozornost je zaměřená na jedinečné potřeby koček a psů. Důraz na detail nám umožňuje dodávat precizní a efektivní výživu, která jim pomáhá stát se dokonalými.

Cesta za poznáním: Hluboké porozumění potřebám koček a psů nám umožňuje připravovat nejpreciznější zdravou výživu pro domácí zvířata na světě. Nepřestáváme se učit a nikdy nepovažujeme nic za samozřejmost. Proto spolupracujeme s předními odborníky z oblastí vědy, veterinární péče a s odborníky na chování a vedeme dlouhodobý dialog s vlastníky koček a psů po celém světě. Naše víra, že domácí mazlíčci dělají náš svět lepším, nás inspiruje a dává smysl našemu snažení v souladu s naším heslem: LEPŠÍ SVĚT PRO MAZLÍČKY (A BETTER WORLD FOR PETS).

Kočky a psi na prvním místě. Do všeho, co děláme, vkládáme své srdce i duši a s upřímným nadšením pracujeme na tom, aby se domácím mazlíčkům i jejich majitelům ve všech koutech světa žilo lépe. Potřeby domácích mazlíčků vždy klademe na první místo. To nám udává jasný směr, kterým se náš výzkum ubírá a který posiluje nutriční kvalitu všech našich výrobků, ale také pomáhá kočkám a psům žít déle a zdravěji.

Díky svým hlubokým znalostem a zkušenostem jsme dosáhli přesného porozumění potřebám zvířat i složení živin, které vyžadují pro rozvoj do plného zdraví a krásy. Přesnost složení zajišťuje vysokou účinnost všech aspektů našich výrobků – od tvaru, struktury, chuťových vlastností a stravitelnosti až po bezpečnost a zpětnou dohledatelnost surovin. Respektujeme kočky a psy pro to, jaká jsou fantastická zvířata. Náš respekt vychází z hlubokého porozumění jejich skutečné povaze a jejich jedinečným funkčním potřebám. Ovlivňuje každé naše rozhodnutí o produktech a službách a zároveň určuje způsob, jakým se chováme jako firma.