Royal Canin Sensible 2 kg

Kód: 200953
899 Kč
Skladem (>20 ks)

Vyvážené kompletní krmivo pro dospělé kočky od 1 roku do 7 let, které mají citlivé zažívání. Granule jsou tří různých tvarů a chutí, díky čemuž je krmivo velmi lákavé a chutné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Royal Canin Sensible

Vyvážené kompletní krmivo pro dospělé kočky od 1 roku do 7 let, které mají citlivé zažívání. Granule jsou tří různých tvarů a chutí, díky čemuž je krmivo velmi lákavé a chutné. Obsahuje všechny potřebné složky, aby kočka prosperovala a ulevilo se jejímu žaludku. Podporuje zdraví močových cest a správné trávení. Díky praktickému obalu se zipem bude i skladování těchto granulí jednoduché.

  • Kompletní krmivo pro kočky (od 1 roku do 7 let), které vykazují známky citlivosti na jisté druhy potravy
  • Obsahuje exkluzivní kombinaci živin, které posilují a podporují správné trávení a zdravou střevní mikroflóru
  • Nabízí vysoce stravitelné bílkoviny, které pomáhají omezovat přítomnost nestrávených látek v tlustém střevě
  • Krmivo ROYAL CANIN® Sensible je velmi chutné a obsahuje granule tří různých tvarů se speciálně zvolenými chutěmi
  • Koncentrovaná energie v krmivu prospívá kočkám s vyššími energetickými nároky
  • Napomáhá k udržení zdravých močových cest
  • Dávkujte podle doporučení na obalu - menší porce znamenají, že trávicí trakt není tak zatížen, a žaludku vaší kočky se uleví
  • Krmivo je v praktickém obalu se zipem

Velikost balení: 2 kg

Složení: Dehydratované drůbeží maso, rýže, živočišné tuky, kukuřice, izolát rostlinného proteinu (L.I.P. – bílkovina přidávaná pro svou snadnou stravitelnost), dehydratované vepřové maso, pšeničná mouka, pšenice, hydrolyzované živočišné proteiny, kukuřičný lepek, kvasnice, řepné řízky, minerály, rybí olej, rostlinná vláknina, sójový olej, fruktooligosacharid.

Analytické složky: Bílkoviny 33 %, tuky 22 %, hrubá vláknina 1,6 %, popeloviny 7,4 %, NFE 30,5 %;

Doplňkové složky: Aminokyseliny: taurin 0,19 %, arginin 1,83 %, lysin 1,15 %, methionin 0,66 %, methionin a cystin 1,06 %; minerální látky: vápník 1,1 %, fosfor 1 %, sodík 0,5 %, chlór 0,97 %, draslík 0,75 %, hořčík 0,07 %, síra 0,6 %, měď 15 mg/kg, železo 159 mg/kg, mangan 65 mg/kg, zinek 189 mg/kg, selen 0,34 mg/kg, jód 4,3 mg/kg; vitaminy: A 20 000 m.j./kg, D3 1000 m.j./kg, E 610 mg/kg, C 300 mg/kg, B1 (thiamin) 16,9 mg/kg, B2 (riboflavin) 60,9 mg/kg, B5 (kyselina pantothenová) 56,7 mg/kg, B6 (pyridoxin) 27,9 mg/kg, B12 (kyanokobalamin) 0,17 mg/kg, B3 (niacin) 188,7 mg/kg, biotin 1,79 mg/kg, kyselina listová 4,5 mg/kg, cholin 3 400 mg/kg; ostatní složky: škrob 25,8 %, vláknina 6,3 %, kyselina linolová 4,13 %, kyselina arachidonová 0,09 %, omega-6 mastné kyseliny 4,4 %, omega-3 mastné kyseliny 0,88 %, EPA+DHA 0,3 %.
m.j.=mezinárodní jednotka

Krmná dávka:

Hmotnost kočky [kg] Denní krmná dávka [g]
2 35 
3 47
4 58
5 68
6 77

Tyto pokyny jsou pouze orientační. Individuální požadavky kočky se mohou lišit podle tělesného stavu nebo úrovně aktivity.

Čerstvá voda by měla být neustále k dispozici.

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro kočky
Hmotnost: 2.04 kg
Druh masa: kuřecí
Kvalita: prémiové
Určení: hypoalergenní
Věk kočky: dospělá
Osobní odběr: Pet Center České Budějovice Géčko, Pet Center Palác Pardubice
Velikost balení: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zdraví je naše posedlost. Naše pozornost je zaměřená na jedinečné potřeby koček a psů. Důraz na detail nám umožňuje dodávat precizní a efektivní výživu, která jim pomáhá stát se dokonalými.

Cesta za poznáním: Hluboké porozumění potřebám koček a psů nám umožňuje připravovat nejpreciznější zdravou výživu pro domácí zvířata na světě. Nepřestáváme se učit a nikdy nepovažujeme nic za samozřejmost. Proto spolupracujeme s předními odborníky z oblastí vědy, veterinární péče a s odborníky na chování a vedeme dlouhodobý dialog s vlastníky koček a psů po celém světě. Naše víra, že domácí mazlíčci dělají náš svět lepším, nás inspiruje a dává smysl našemu snažení v souladu s naším heslem: LEPŠÍ SVĚT PRO MAZLÍČKY (A BETTER WORLD FOR PETS).

Kočky a psi na prvním místě. Do všeho, co děláme, vkládáme své srdce i duši a s upřímným nadšením pracujeme na tom, aby se domácím mazlíčkům i jejich majitelům ve všech koutech světa žilo lépe. Potřeby domácích mazlíčků vždy klademe na první místo. To nám udává jasný směr, kterým se náš výzkum ubírá a který posiluje nutriční kvalitu všech našich výrobků, ale také pomáhá kočkám a psům žít déle a zdravěji.

Díky svým hlubokým znalostem a zkušenostem jsme dosáhli přesného porozumění potřebám zvířat i složení živin, které vyžadují pro rozvoj do plného zdraví a krásy. Přesnost složení zajišťuje vysokou účinnost všech aspektů našich výrobků – od tvaru, struktury, chuťových vlastností a stravitelnosti až po bezpečnost a zpětnou dohledatelnost surovin. Respektujeme kočky a psy pro to, jaká jsou fantastická zvířata. Náš respekt vychází z hlubokého porozumění jejich skutečné povaze a jejich jedinečným funkčním potřebám. Ovlivňuje každé naše rozhodnutí o produktech a službách a zároveň určuje způsob, jakým se chováme jako firma.