Royal Canin Sterilised gravy ve šťávě 12 x 85 g

Kód: 319301
699 Kč
Skladem (>20 ks)

Kapsička Sterilised s kousky ve šťávě poskytuje kastrovaným kočkám mlsání bez výčitek.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Royal Canin Sterilised gravy ve šťávě 

Po kastraci se energetické nároky koček mění a mnoho z nich má tendenci přibírat. Proto jsme vyvinuli kapsičku, na které si vaši chlupatí kamarádi pochutnají a zároveň si udrží svou ideální váhu. Složení obsahuje snížený podíl tuku, vitaminy, minerální látky a výtažky z rostlinných proteinů. Tento vyvážený poměr látek přispívá nejen k fit postavě, ale také ke zdravým močovým cestám.

Kapsička navíc obsahuje vybranou kombinaci vůní a chutí, na kterých si smlsne i ta nejvybíravější šelma. Složení vytvořené tak, aby odpovídalo obsahu makronutrientů, který dospělé kočky instinktivně preferují.

  • Kontrola váhy
  • Udržuje ideální váhu kastrovaných koček.
  • Zdravý močový trakt
  • Upravený obsah energie
  • Instinktivní preference 
  • Zachování ideální hmotnosti

Velikost balní: 12 x 85 g

Složení: Maso a živočišné produkty obiloviny, vedlejší produkty rostlinného původu, minerální látky, bílkovinné extrakty rostlinného původu, cukry.
 
Analytické složky: Protein 9 %, obsah tuku 2,1 %, hrubý popel 1,3 %, hrubá vláknina 1,8 %, vlhkost 81 %.
 
Doplňkové látky na 1 kg: Vitamín D3 90 mj., E1 (železo) 3 mg, E2 (jód) 0,21 mg, E4 (měď) 1,6 mg, E5 (mangan) 0,9 mg, E6 (zinek) 9 mg, kinoptilolit sedimentárního původu 0,2 g.
m.j.=mezinárodní jednotka
 
Krmná dávka: 
Hmotnost kočky [kg] Denní krmná dávka [ks] 
2 1/2
3
3 1/2
4

Tyto pokyny jsou pouze orientační. Individuální požadavky kočky se mohou lišit podle tělesného stavu nebo úrovně aktivity.

 Čerstvá voda by měla být neustále k dispozici.

 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zdraví je naše posedlost. Naše pozornost je zaměřená na jedinečné potřeby koček a psů. Důraz na detail nám umožňuje dodávat precizní a efektivní výživu, která jim pomáhá stát se dokonalými.

Cesta za poznáním: Hluboké porozumění potřebám koček a psů nám umožňuje připravovat nejpreciznější zdravou výživu pro domácí zvířata na světě. Nepřestáváme se učit a nikdy nepovažujeme nic za samozřejmost. Proto spolupracujeme s předními odborníky z oblastí vědy, veterinární péče a s odborníky na chování a vedeme dlouhodobý dialog s vlastníky koček a psů po celém světě. Naše víra, že domácí mazlíčci dělají náš svět lepším, nás inspiruje a dává smysl našemu snažení v souladu s naším heslem: LEPŠÍ SVĚT PRO MAZLÍČKY (A BETTER WORLD FOR PETS).

Kočky a psi na prvním místě. Do všeho, co děláme, vkládáme své srdce i duši a s upřímným nadšením pracujeme na tom, aby se domácím mazlíčkům i jejich majitelům ve všech koutech světa žilo lépe. Potřeby domácích mazlíčků vždy klademe na první místo. To nám udává jasný směr, kterým se náš výzkum ubírá a který posiluje nutriční kvalitu všech našich výrobků, ale také pomáhá kočkám a psům žít déle a zdravěji.

Díky svým hlubokým znalostem a zkušenostem jsme dosáhli přesného porozumění potřebám zvířat i složení živin, které vyžadují pro rozvoj do plného zdraví a krásy. Přesnost složení zajišťuje vysokou účinnost všech aspektů našich výrobků – od tvaru, struktury, chuťových vlastností a stravitelnosti až po bezpečnost a zpětnou dohledatelnost surovin. Respektujeme kočky a psy pro to, jaká jsou fantastická zvířata. Náš respekt vychází z hlubokého porozumění jejich skutečné povaze a jejich jedinečným funkčním potřebám. Ovlivňuje každé naše rozhodnutí o produktech a službách a zároveň určuje způsob, jakým se chováme jako firma.