Sera doplňkové krmivo pro Koi – podpora vybarvení ryb Koi Color Large 3000 ml NATURE

Kód: 210743
779 Kč
Skladem (>20 ks)

Sera Koi Color Large je doplňkové krmivo pro Koi. Vysoce kvalitní ingredience zintenzivňují nádherné přirozené barvy velkých a středně velkých kaprů Koi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera doplňkové krmivo pro Koi – podpora vybarvení ryb Koi Color Large 3000 ml NATURE

Sera Koi Color Large je doplňkové krmivo pro Koi. Vysoce kvalitní ingredience zintenzivňují nádherné přirozené barvy velkých a středně velkých kaprů Koi.

Tyto ingredience jsou během speciálního Sera výrobního procesu zpracovány obzvláště šetrně. Krmivo obsahuje 10% spiruliny, velké množství gamarusu a krillu. Je také bohatá na karotenoidy, stopové prvky, omega mastné kyseliny a výborně stravitelné bílkoviny.Tím  zlepšuje zdravotní stav ryb a podporuje obranyschopnost.

Granulky si ve vodě zachovávají tvar a tím ji neznečišťují.

Mladým a středně velkým kaprům Koi doporučujeme velikost Medium (4 mm), pro dospělé kapry Koi velikost granulí Large (6 mm).

  • Krmivo pro Koi, které zintenzivňuje přirozené barvy
  • Vysoký obsah gamarusu, krillu a také karotenoidů, stopových prvků, omaga mastných kyselin a bílkovin
  • Granulky si zachovávají tvar a tím neznečišťují vodu

Složení: rybí moučka, kukuřičný škrob, pšeničná mouka, spirulina (10%), pšeničné klíčky, pivní kvasnice, rybí tuk (z toho 49% Omega-mastných kyselin), Mannan-oligosacharid, gamarusi, pšeničný lepek, krill, kopřivy, byliny, vojtěška, petržel, slávka zelenoústá, mořské řasy, paprika, špenát, karoten, česnek, řasy Haematococcus.

Analytické složky: bílkoviny 39,5%, tuky 8,3%, vláknina 5,7%, vlhkost 5,0%, popel 6,9%.

Doplňkové látky:Vitaminy a provitaminy: vit. A 14.400 MJ/kg, vit. D3 1.800 MJ/kg, vit. E (D, L-?-tocoferyl acetát) 180 mg/kg, vit. B1 18 mg/kg, vit. B2 18 mg/kg, stab. vit. C (L-ascorbyl monofosfát) 180 mg/kg.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.