Sera kompletní krmivo pro ryby v jezírku Pond Flakes 3800 ml NATURE

Kód: 224156
669 Kč
Skladem (>20 ks)

Sera Pond Flakes je základní vločkové krmivo vhodné pro různé druhy ryb v jezírku, především pak pro menší druhy. Vyvážená skladba zcela splňuje požadavky mnoha druhů ryb.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera kompletní krmivo pro ryby v jezírku Pond Flakes 3800 ml NATURE

Sera Pond Flakes je základní vločkové krmivo vhodné pro různé druhy ryb v jezírku, především pak pro menší druhy. Vyvážená skladba zcela splňuje požadavky mnoha druhů ryb. Šetrné zpracovaní zajistí, že hodnotné ingredience (např. omega mastné kyseliny, vitaminy a minerální látky) jsou zachovány. Sera výrobní proces umožňuje vytvořit tenké, snadno stravitelné vločky, které si drží svůj tvar a tím není voda znečišťována. Díky skladbě krmiva lze jím krmit celoročně. Pro zvýraznění barev doporučujeme střídavě krmit Sera Koi Professional Spirulina Color Food for Koi a Sera Goldy Color Spirulina pro zlaté rybky nebo ostatní menší druhy.

  • Základní vločkové krmivo vhodné pro různé druhy ryb v jezírku
  • Obsahuje hodnotné ingredience: omega mastné kyseliny, životně důležité vitaminy a cenné minerální látky
  • Vločky neznečišťují vodu
  • Neobsahuje barviva a konzervační látky

 Velikost balení: 3800 ml

Složení: Pšeničná mouka, rybí moučka, kasein (sýrovina), spirulina (1,5%), Mannan-oligosacharid, pivní kvasnice, slávka zelenoústá, česnek, řasy Haematococcus.
 
Analytické složky: Hrubý protein: 21,9%, hrubý tuk: 2,7%, hrubá vláknina: 1,9%, vlhkost: 5,0%, hrubý popel: 3,3%.
 

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky v 1 kg: Vitamin A: 8 000 m.j., vitamin D3: 1 000 m.j., vitamin E (D, L-?-tocoferyl acetát): 100 mg, vitamin B1: 10 mg, vitamin B2: 10 mg, vitamin C (L-ascorbyl monofosfát): 100 mg.

m.j.= mezinárodní jednotka

Krmný návod: 1–2x denně tolik, kolik zvíře pojme v krátké době. 

Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě.

Upozornění: Určeno pro zvířata.

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
AP Avatar autora | 11.8.2021
Produkt je dobrý, rybám chutná, když mají nyní formu natural, dříve měly kolor.

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.