Vážení zákazníci, momentálně řešíme výpadek telefonní zákaznické linky. Velmi se omlouváme a na nápravě pracujeme. Vaše PetCenter

Sera – Phyto med Protazid 30 ml

Kód: 347978
605 Kč
Skladem (>5 ks)

Rostlinný regulátor vody sera Phyto med Protazid obsahuje vysoce účinný chinin (jako hydrochlorid) získaný z kůry chinovníku jako činidlo. Tento regulátor na úpravu vody lze použít pro léčbu nemoci bílých teček na sladkovodních a mořských rybách a proti ostatním jednobuněčným parazitům, jako Ichthyobodo sp., Chilodonella sp. nebo Piscinoodinium pillulare ve sladkovodním akváriu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera – Phyto med Protazid 30 ml

Okrasné ryby v mořském akváriu trpící sametovou nemocí mohou také být úspěšně léčeny pomocí přípravku sera Phyto med Protazid. Je velmi dobře snášen okrasnými rybami ve sladké i mořské vodě. Nicméně regulátor vody není dobře snášen bezobratlými a řasami. Případně ošetřujte nemocné ryby v karanténní nádrži.

Návod použití: 1. den přidat přiloženou stříkačkou 1 ml Protazid na 15 litrů vody. Prostředek rozprostřít po hladině a současně lžicí či tyčkou promíchat do nádrže. 3. den znovu do nádrže přidat 1 ml na 45 litrů vody. Během aplikace vypnout UV-lampy a zajistit dobré vzduchování nádrže. Biologické filtry lze nechat zapojené. Po ukončení aplikace doporučujeme vodu přefiltrovat skrze sera super carbon. Objem 30 ml na 195-330 litrů.

Uchovávejte při pokojové teplotě, v temnu.

Složení na 100 ml: Chininhydrochlorid z Cinchonae cortex 22,5g.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: