Sera speciální krmivo pro velké masožravé ryby Arowana 1000ml

Kód: 307044
865 Kč
Skladem (>20 ks)

Sera Arowana je neodolatelné krmivo pro velké masožravé druhy ryb, jako jsou Arowany a velké cichlidy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera speciální krmivo pro velké masožravé ryby Arowana 1000ml

Sera Arowana je pro velké rybí masožravce neodolatelná. Tyto plovoucí granule obsahují vysoký podíl bílkovin z ryb, krilu a sladkovodních korýšů. Právě proto je skutečnou alternativou živé potravy. Díky přírodním atraktantům, které obsahuje, je sera Arowana velmi dobře přijímána i mlsnými rybami. Přidávaný hodnotný astaxantin podporuje imunitní systém a přispívá k nádhernému vybarvení ryb.

  • Krmivo Sera Arowana jsou plovoucí granule pro velké masožravé ryby
  • Obsahuje bílkoviny z ryb, krilu a sladkovodních korýšů
  • Podporuje imunitní systém a přispívá k nádhernému vybarvení ryb
  • Je skutečnou alternativou živé potravy
  • Pro velké masožravce je krmivo Arowana ideální
  • Balení 1000 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmení pro akvarijní rybičky
Hmotnost: 0.474 kg
Akvaristika druh: sladkovodní
Akvaristika použití: speciální
Osobní odběr: Pet Center Brno Královo Pole, Pet Center Jihlava City, Pet Center Praha 9 - Horní Počernice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.