Zákaznická podpora:228 884 900info@petcenter.cz

Sera vzduchovací membránové čerpadlo Air 275 R Plus

Kód: 216460
Doprava zdarma
Značka: Sera
1 339 Kč
Dostupné pouze na prodejně (11 ks)

Sera Air 275 R Plus membránové čerpadlo s příjemným, plochým designem. Vylepšený výkonný materiál membrán umožní vyšší tlak vzduchu. Velmi tichý chod, energeticky úsporné, dlouhá životnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera vzduchovací membránové čerpadlo Air 275 R Plus

Sera Air 275 R Plus membránové čerpadlo s příjemným, plochým designem. Vylepšený výkonný materiál membrán umožní vyšší tlak vzduchu. Velmi tichý chod, energeticky úsporné, dlouhá životnost. Sera vylepšila oblíbená membránová čerpadla pro akvária a zahradní jezírka. Tři modely z řady air plus s dlouhou životností jsou menší a výkonnější než jejich předchůdci. Navíc pomáhají šetřit energii, protože inovovaná verze spotřebuje až o 33 % méně energie.

  • Vylepšené membránové čerpadlo
  • Pro akvária a zahradní jezírka
  • Součástí balení zpětný ventil
  • Vibrace tlumící pryžové nožičky
  • Snadná výměna membrán
  • Pro vzduchem poháněné dekorační prvky a akvarijní jednotky (např. Sera filtry L)
  • Pro obohacení kyslíkem skrze vzduchovací kamínek (např. Sera air Set S/M/L)

Technické údaje:  l/h (rovnající se cca l/min): cca 275 l/h (cca 4,5 l/min), Příkon: 4 W, Produkovaný tlak: 0,014 mPa (140 mbar). Počet vývodů: 2.

Barva: šedá

Upozornění: Nejedná se o hračku pro děti. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.