Sera X Feeder automatické krmítko

Kód: 352543
1 569 Kč
Skladem (6 KS)

Komfortní automatické krmítko pro ryby krmené pomocí vloček nebo granulí. Zajistí dostatečný příjem potravy pro vaše ryby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera X Feeder automatické krmítko

Pokud se nemá o vaše rybičky kdo postarat, když trávíte spoustu času mimo domov, dejte zelenou automatickému krmítku na ryby Sera. Jednoduše do něj nasypete krmivo v podobě vloček či granulí a krmítko už zaopatření vašich malých přátel zajistí. U automatického krmítka si můžete sami nastavit velikost dávek, které jsou pak v pravidelných intervalech odměřovány. Čas krmení navolíte předem, což je velmi praktická funkce. Budete-li potřebovat, krmítko lze kdykoliv nastavit na manuální provoz. Zásobník je zhotovený s velikostí 120 ml krmiva. Automatické krmítko na ryby Sera vyžaduje ke svému fungování AA baterie.

  • Automatické krmítko na ryby Sera nikdy nezapomene nakrmit vaše oblíbené rybičky
  • Je vybaveno možností nastavit velikost dávky krmiva
  • Kdy bude krmení probíhat nastavíte buď na konkrétní čas nebo v pravidelných odstupech
  • Lze nastavit na manuální provoz
  • Zásobník pojme až 120 ml
  • Pro napájení automatického krmítka na ryby Sera použijte AA baterie

Odkaz na informativní video k výrobku: https://www.youtube.com/embed/gkOR0fiNYtQ

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní technika pro akvaristiku
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.