Sera základníé krmivo pro koi a iostatní jezírkové ryby Koi Royal Large 3,8l NATURE

Kód: 300378
785 Kč
Skladem (15 ks)

Koi Royal Large od SERA je základní krmivo ze šetrně vyráběného granulátu bez barviv a konzervačních látek pro kapry koi  a ostatní jezírkové ryby. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera základníé krmivo pro koi a iostatní jezírkové ryby Koi Royal Large 3,8l NATURE

Koi Royal large od SERA podporuje zdravý vývoj a odolnost vůči nemocem až do vysokého věku. Koi je velmi snadno stravitelné a hodí se ke kvalitnímu celoročnímu krmení. Potřeby Koi jsou optimálně naplněny. Plovoucí granule zůstávají tvarově velmi stabilní a neznečišťují vodu. Potrava s přísadami blízkými přírodě je nejlepší ochranou před nedostatky a podporuje zdraví a vitalitu ryb. Podávejte 1-2x denně podle toho, kolik krmiva ryby spotřebují.

  • Krmivo Koi Royal large je určeno kaprům koi a ostatním jezírkovým rybám
  • Podporuje zdravý vývoj a odolnost vůči nemocem
  • Vhodné pro celoroční krmení
  • Granule jsou tvarově stabilní a neznečisťují vodu
  • Podávejte 1-2x denně podle spotřeby
  • Balení 3,8 l

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmení pro akvarijní rybičky
Hmotnost: 1.014 kg
Akvaristika druh: sladkovodní
Akvaristika použití: speciální
Osobní odběr: Pet Center Nymburk Albert, Pet Center Praha 9 - Horní Počernice, Pet Center Trutnov - Kaufland, Pet Center Zlín Kaufland

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.