Tommi Resun terárium PT-600 62x37x47 cm Resun

Kód: 321528
Doprava zdarma
Značka: Tommi
2 079 Kč
Dostupné pouze na prodejně (8 ks)

Skleněné terárium Tommi Resun je vhodným příbytkem pro malé obojživelníky, plazy či hmyz. Jeho předností je vysoká hygienická stránka a snadný přístup do terária.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tommi Resun terárium PT-600 62x37x47 cm Resun

Tommi Resun terárium PT-600 je vhodným příbytkem pro malé obojživelníky, plazy či hmyz. Díky pohyblivému vrchnímu krytu a předním dvířkům je možné snadno udržovat terárium v čistotě a také pohodlně krmit obyvatele. Ventilační mřížka umožňuje snadné odvětrání terária. Součástí balení je bezpečnostní zámek.

  • Příbytek pro malé obojživelníky, plazy a hmyz

  • Ventilační mřížka pro snadné odvětrávání

  • Pohyblivý vrchní kryt a přední dvířka

  • Snadné údržba i krmení

  • Skleněný materiál

  • Bezpečnostní zámek

Rozměry: 62 x 37 x 47 cm

Materiál: sklo

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme společnost působící více než 30 let ve výrobě a distribuci potřeb pro chovatele a krmiv pro všechna doma chovaná malá zvířata – jednoduše „pro mazlíčky“. Zabezpečíme vše od výbavy majitele malého štěněte, přes zařízení zahradního jezírka potřebnou technikou až po luxusní kosmetiku pro kočičího šampiona světových výstav.

Chovatelství je koníčkem většiny zaměstnanců v Tommi CZ a naše zkušenosti se tak promítají i do naší práce. Kvalitní služby, atraktivní nabídka zboží, rychlé a flexibilní řešení podnětů ke spokojenosti našich zákazníků jsou podstatou naší činnosti. Naše nabídka obsahuje více než 3500 atraktivních položek.

V neposlední řadě nezapomínáme na ty, kdo nás nejvíce potřebují. Jsme pravidelnými sponzory nadací a útulků pro zvířata.