Versele-Laga Crispy Crunchies s ovocem 75 g

Kód: 320994
89 Kč
Skladem (>20 ks)

Křupavé sušenky s ananasem, jablky a jahodami přispívají k vitalitě a jsou velmi chutné. Hodí se pro králíky i hlodavce a použít je můžete jako zpestření stravy nebo jako zajímavou odměnu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Versele-Laga Crispy Crunchies s ovocem 75 g

Křupavé sušenky s ananasem, jablky a jahodami přispívají k vitalitě a jsou velmi chutné. Hodí se pro králíky i hlodavce a použít je můžete jako zpestření stravy nebo jako zajímavou odměnu. Vaše zvíře bude mít nejen příjemný pocit z jídla, ale i radost z chroupání.

  • Lahodné křupavé pamlsky z ovoce vhodné pro králíky i hlodavce.
  • Přispívají k vitalitě zvířete.
  • Kromě lahodné chuti přináší také radost z chroupání. 

Hmotnost: 75 g

Složení: Obiloviny, rostlinné bílkovinné extrakty, vedlejší výrobky rostlinného původu, 4 % ovoce, ananas, jablka, jahody, minerální látky. 

Analytické složky: Hrubé proteiny 15,5 %, hrubé oleje a tuky 3,5 %, hrubé popeloviny 3 %, hrubá vláknina 2,5 %.

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky na kg: vitamin A 9000 m.j./kg, vitamin D3 630 m.j./kg, vitamin E (alfatokoferol) 90 m/kg.

Doporučené dávkování: Podávejte až 16 sušenek denně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:



Ve Versele-Laga sledujeme vývoj trhu. Tímto způsobem jsme schopni zajistit stále lepší odpovědi na potřeby a přání majitelů domácích mazlíčků a hospodářských zvířat. Vzhledem k tomu že, používáme zrna, semena a jiné přírodní produkty, je kontrola kvality velmi důležitá. Koneckonců, každá sklizeň se liší, pokud jde o barvu, tvar, velikost a hustotu. Proto jsme si stanovili přísné normy a po obdržení ingrediencí provádíme rozsáhlé kontroly kvality před přijetím do naší výrobní linky.

Naše výrobky také podstupují různé kontroly v průběhu výrobního procesu. Pracujeme v souladu s nejvyššími standardy kvality FCA (Feed Chain Alliance), HACCP (HACCP) a IFS (International Food Standard). To zaručuje plnou sledovatelnost povahy a původu použitých surovin. Vzorky použitých materiálů a vyráběných krmiv jsou uchovávány v souladu s právními předpisy. Na Versele-Laga věříme, že kvalita se vždy vyplatí.

Versele-Laga je značka superprémiového krmiva a pamlsků pro domácí zvířata. Jedná se o belgickou značku, která má vice jak 40 leté zkušenosti s výrobou krmiva. Krmiva pro hlodavce a ptactvo značky Versele-Laga patří, díky své mimořádné kvalitě, mezi nejprodávanější v celé Evropě.