Versele-Laga Crispy Sticks tyčinky slunečnice a med 2 x 55 g

Kód: 308994
99 Kč
Dostupné pouze na prodejně (2 ks)

Doplňkové krmivo v podobě čerstvých tyčinek se slunečnicovými semínky a medem je určeno převážně pro pískomily a myši. Tyčinky mají lákavou strukturu, která vybízí k okusování, a zároveň skvěle chutnají, proto si je vaše zvíře rychle oblíbí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Versele-Laga Crispy Sticks tyčinky slunečnice a med

Doplňkové krmivo v podobě čerstvých tyčinek se slunečnicovými semínky a medem je určeno převážně pro pískomily a myši. Tyčinky mají lákavou strukturu, která vybízí k okusování, a zároveň skvěle chutnají, proto si je vaše zvíře rychle oblíbí. Snadno je díky závěsnému klipu umístíte do klece, a zajistíte tak svému zvířeti nejen skvělý pamlsek, ale i zábavu.

  • Doplňkové krmivo se slunečnicovými semínky a medem pro pískomily a myši.
  • Obsahuje 2 ks tyčinek, které jsou velmi chutné a zvíře se při jejich okusování skvěle zabaví.
  • Snadno se zavěsí do klece díky speciálnímu klipu.

Hmotnost: 2 x 55 g

Složení: Obiloviny, semena 15 %, slunečnicová semínka, med 2,3 %, cukry, oleje a tuky. 

Krmný návod: Umístěte do klece a nechte volně k dispozici.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hlodavci
Hmotnost: 0.137 kg
Druh hlodavce: králík, morče, křeček, myš, potkan
Osobní odběr: Pet Center Litvínov, Pet Center Praha Šestajovice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:Ve Versele-Laga sledujeme vývoj trhu. Tímto způsobem jsme schopni zajistit stále lepší odpovědi na potřeby a přání majitelů domácích mazlíčků a hospodářských zvířat. Vzhledem k tomu že, používáme zrna, semena a jiné přírodní produkty, je kontrola kvality velmi důležitá. Koneckonců, každá sklizeň se liší, pokud jde o barvu, tvar, velikost a hustotu. Proto jsme si stanovili přísné normy a po obdržení ingrediencí provádíme rozsáhlé kontroly kvality před přijetím do naší výrobní linky.

Naše výrobky také podstupují různé kontroly v průběhu výrobního procesu. Pracujeme v souladu s nejvyššími standardy kvality FCA (Feed Chain Alliance), HACCP (HACCP) a IFS (International Food Standard). To zaručuje plnou sledovatelnost povahy a původu použitých surovin. Vzorky použitých materiálů a vyráběných krmiv jsou uchovávány v souladu s právními předpisy. Na Versele-Laga věříme, že kvalita se vždy vyplatí.

Versele-Laga je značka superprémiového krmiva a pamlsků pro domácí zvířata. Jedná se o belgickou značku, která má vice jak 40 leté zkušenosti s výrobou krmiva. Krmiva pro hlodavce a ptactvo značky Versele-Laga patří, díky své mimořádné kvalitě, mezi nejprodávanější v celé Evropě.