Vita-Sand® Terarijní písek – zlatý

Kód: 323723
429 Kč
Dostupné pouze na prodejně (18 ks)

Přírodní substrát pro agamy, gekony, želvy, varany a další terarijní zvířata.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vita-Sand® Terarijní písek

Přírodní substrát s uhličitanem vápenatým obohacený o vitaminy a beta karoten. Neobsahuje vitaminy rozpustné v tucích, které mohou být ve vysokých dávkách toxické. Uhličitan vápenatý pomáhá dodávat vápník. Bez umělých barviv. Ultra jemný substrát. Vhodný například pro agamy, trnorepy, varany, gekony a pouštní želvy. Pomáhá zvyšovat příjem denní dávky vápníku všem pouštním druhům plazů. Velice jemná zrnitost pomáhá předcházet zácpě z nadměrné konzumace.

  • Přírodní substrát
  • Bez umělých barviv
  • S uhličitanem vápenatým
  • S vitaminy a beta karotenem
  • Podporuje přirozené chování zvířat

Velikost balení:  4,55 kg

Barva: zlatá

SloženíUhličitan vápenatý, uhličitan hořečnatý, oxid železitý, beta-karoten, kyselina askorbová (vitamin C), kalcium pantothenát, vitamín B12, biotin, vitamín B6 (pyridoxin HCL), niacin, riboflavin, vitamín B1 (thiamin HCL), kyselina listová, fosforečnan vápenatý

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zoo Med představil první americký vitamíny pro plazy v roku 1982 a nikdy se již nechtěl vrátit do doby předtím! Dnes společnost vlastní 8 patentů na produkty pro plazy a 9 patentů na akvarijní produkty v USA i mezinárodně a čeká na schválení dalších!

Největší úspěch společnosti Zoo Med byl vynález UVB osvětlení pro plazy v roce 1993 a to se stalo standardem pro Zoologické zahrady, veterináře a chovatele po celém světě. V současnosti společnost Zoo Med nabízí celou řadu produktů pro plazy, obojživelníky, ryby a ptáky.