Vitakraft Bird Kräcker honey African parrot tyč 2 ks

Kód: 307333
139 Kč
Dostupné pouze na prodejně (6 ks)

Tyčky s ovocem a ořechy, 2 ks.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitakraft Bird Kräcker honey African parrot tyč 2 ks

Vitakraft Bird Kräcker honey African parrot jsou tyčky obalené chutným koktejlem zrnin, sušeného ovoce a medu s minerály a mořskou řasou. Ozobáváním této pochoutky si papoušek musí svou potravu sám vydobýt jako v přírodě.  Díky obsahu vitaminu C je přirozeně posilována odolnost vašeho ptačího miláčka.

  • chutný koktejl zrnin a sušeného ovoce
  • obsah minerálů a mořské řasy
  • odolnost je posilována díky vitaminu C

Velikost balení: 2 ks

Složení: obiloviny, cukr, ovocné plody (0,1% kiwi), med mořské řasy

Analytické složky: proteiny 100 g / kg, vlhkost 8,7%, vláknina 79 g / kg, popeloviny 55 g / kg, tuky 29 g / kg, vápník 9 g / kg, fosfor 4,8 g / kg, vitamin A 5864 m.j./ kg, vitamin D3 588 m.j./ kg, vitamin E (alfatokoferol) 52,6 mg / kg

Krmný návod: zavěste do klece, tyčinka je hodnotnou potravou, pamlskem i hračkou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva pro ptáky
Hmotnost: 0.226 kg
Druh ptáka: velký papoušek, malý poušek
Osobní odběr: Pet Center Most - Extra Obchodní Park

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vitakraft je německý výrobce krmiv a pochoutek se 185 letou tradicí. To, co tehdy začalo v malé vesnici nedaleko Brém se vyvinulo v jednu z neúspěšnějších korporací v odvětví domácích mazlíčků. „Z lásky“ je hlavní filozofií Vitacraftu. Přibližně 1100 zaměstnanců v celém světě denně vyrobí a prodá asi 1,2 mil. vysoce kvalitních produktů určených pro dlouhý a zdravý život domácích mazlíčků. Víme o speciálních potřebách vašich mazlíčků od energetického krmiva pro ptáky až po pochoutky pro psy. Zaměřujeme se na kvalitu, udržitelnost a zkušenosti. Vyrostly s námi generace zvířat. Používáme pouze přírodní suroviny v nejvyšší kvalitě, ať jsou to zrniny, ovoce a zelenina, bylinky nebo maso. Děláme to prostě „s láskou“ a přinášíme radost všem zvířatům, ať už chovaným doma nebo žijícím ve volné přírodě.